Wczasy na pięknych Wyspach Kanaryjskich

Wczasy na pięknych Wyspach Kanaryjskich

Podróż na Teneryfę albo Fuerteventurę to wielkie marzenie. Dla wielu Wyspy kanaryjskie na wakacje są najpiękniejszym miejscem na Ziemi.

Te europejskie wyspy łączą się z podobnie gorącymi propozycjami biur podróży, stąd też wakacje są coraz łatwiej dostępne – sprawdź wyloty z niemiec.

Magia TeneryfyHiszpańskie egzotyczne wyspy to znany punkt wakacji europejczyków. Od lat królują Wyspy Kanaryjskie, a więc głownie Teneryfa Last minute zachęca do wyjazdów, bo koszty promocyjne są faktycznie nieduże. To największa wyspa w archipelagu, położona jest w pewnym sensie w Afryce, pomimo to przynależy do Hiszpanii, a w dodatku jest tu sporo stref klimatycznych. Kurorty w północnej części są stworzone dla uwielbiających odpoczynek i wędrówki. W tej części jest zdecydowanie chłodniej i wilgotniej, z kolei południe to już rzec http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm czego chcieć więcejDrugą równie popularną wyspą jest Fuerteventura wczasy tutaj bezsprzecznie okażą się wyjątkowe głównie przez plaże. Te najsłynniejsze można zobaczyć przy najbardziej znanych kurortach Corralejo i Jandia. Mimo to, że na tej wyspie często wieje i można zobaczyć burze piaskowe (wpływy klimatu Sahary), turystów jest tu mnóstwo. Fani pływania na desce często testują właśnie tu swoje umiejętności.

wyspa w Chorwacji

Autor: Carine06
Źródło: http://www.flickr.com

Perły Wysp KanaryjskichDzięki temu, że pogoda na Wyspach Kanaryjskich sprzyja całorocznym wyjazdom, też w zimie można uznać, że zamiast świąt wygrywa Gran Canaria last minute łatwo wynaleźć wśród ofert w Internecie. To kolejna równie znana wyspa, najbliżej Teneryfy. Fani letniego szaleństwa i plażowania spędzają czas w Las Palmas albo Puerto Rico. Równie popularna jest mniejsza wulkaniczna Lanzarote Wakacje tam to nie jedynie relaks na plaży, ale przy okazji opcja zobaczenia wyjątkowej architektury i nieziemskich krajobrazów.

Niezależnie od tego, którą z wysp udamy, niełatwo będzie bez tęsknoty pojechać do kraju. Istotne, że nie musimy dużo wcześniej planować wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie Wycieczki dostępne są w kilka chwil, a za sprawą last minute można wylecieć tuż po kupieniu wczasów.

Comments are closed.