Jak się ubierać, by prezentować się zgrabnie?

Jak się ubierać, by prezentować się zgrabnie?

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie paru zbytecznych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź będzie łatwa a wszystkie ją znamy. Oto nieco prostych sztuczek, jakie bez wyciskania siódmych potów odbiorą naszym kobiecym kształtom troszeczkę nadmiaru.

ubrania, ciuchy

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Duże torby. Damy uwielbiają torebki, do ich kupna nie musimy żadnej z nas nagabywać. Jeżeli jednak chcemy wyglądać smuklej, należy przestawić się na duże torby w miejsce ukochanych małych czarnych. To prosty trik, który polega na odwróceniu uwagi rozmiarem torebki od większych bioder bądź okrągłego brzuszka. Działa tu reguła przeciwieństwa. Paski, ale które? Na pewno pionowe. Poziome dają efekt wprost odwrotny od wyczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze wraz z biegiem rozwijania się kresek.

Wertykalne, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a przedłużają w górę, a więc wyglądamy na chude i wysokie. Co więcej lepszy rezultat dają paski szersze niż wąskie. Kolory czarne dają wrażenie większej smukłości. Jasne z kolei pogrubiają. Powody zdają się logiczne. W jasnych kolorach trudno przeoczyć każdą wypukłość, natomiast w ciemnych to oraz owo może podczas nieprzyjaznych oględzin umknąć. Ciekawym połączeniem są sukienki dropshipping sukienki czy bluzki w zestawie dwóch kolorów – białym jak też czarnym. Biały w środku, natomiast przy linii talii czarny oraz gruby. Daje to optyczne zwężenie. To idea dla kobiet, które potrzebują optycznie zwęzić swoją talię oraz zbliżyć się do ideału klepsydry. Musimy poszukać sklepu oferującego odzież XXL- przykładowy dostępny tutaj: odzież xxl dla panów.

szafa, garderoba, ubrania

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie i spódniczki. Dla pań narzekających na nazbyt poszerzone biodra rekomenduje się spódnice o niskim stanie a także rozkloszowane na wzór litery A. Zbyt obcisłe jak też o wysokim stanie wyłącznie zaakcentują rozmach natury w owym miejscu niewieściej figury. Spodnie z kantem również wyszczuplają figurę. Do rurek natomiast poleca się buciki długie lub masywne, w taki sposób ażeby wyrównały proporcje między cięższymi udami oraz biodrami a dołem figury. Jeśli idzie o rozmiar rzeczy nie mogą być za ciasne. Postaw więc na kurtki dla puszystych oraz koszule męskie XXL Poprawnie dobrany strój potrafi zdziałać cuda i poprawić samą naturę. Jak się ubierać, ażeby wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, a więc działaj.-
Comments are closed.