Marzysz, aby założyć second-hand, ale nie wiesz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

Marzysz, aby założyć second-hand, ale nie wiesz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

Sklepy z odzieżą używaną są w Polsce dość popularne. To dobre rozwiązanie, gdy chcemy się stylowo ubrać za niewielką sumę pieniędzy. Ogromną zaletą takiego sklepu jest także wyjątkowość towaru.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
W dużych miastach buduje się bowiem obecnie coraz więcej galerii. Prywatne butiki odzieżowe są przez to wypierane przez konkurencyjne sieciówki. W galerii trudno kupić coś naprawdę oryginalnego. Nasz wybór przeważnie ogranicza się przez to do kilku znanych producentów odzieżowych. Warto również podkreślić, że dostępne w galeriach ciuchy są przeważnie dość drogie. Jednakże wysoka cena rzadko kiedy jest w tym wypadku współmierna do jakości towaru.

Trudno się dziwić, że wobec tego klienci coraz częściej wybierają second-handy . Mogą wówczas kupować ładne i oryginalne ubrania, a jednocześnie zaoszczędzają sporą sumę pieniędzy.

Chcesz przeczytać więcej na podobny temat? Żaden problem. Wystarczy wyłącznie najechać na wskazane łącze do serwisu (https://ratowniczy-sklep.pl/polar-ratownik-medyczny/) i przeniesiesz się na nową stronę.

Nie wszyscy jednak dobrze się czują w takich sklepach z odzieżą. Denerwuje ich zbyt duża ilość niepoukładanego towaru oraz to, że ciężko zrealizować im wówczas kupno potrzebnego aktualnie rodzaju odzieży.

modelka

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com

Sklepy z odzieżą na wagę odwiedza się bowiem przeważnie dość systematycznie i płaci się w nic za to, co udało się danego dnia znaleźć. Przeważnie dostępne są tu tylko i wyłącznie pojedyncze modele ubrań i nie mamy wyboru np. w kwestii rozmiaru. Albo coś się nam podoba i jest uszyte akurat w naszym rozmiarze , albo nie. Jeśli chcemy zwiększyć popularność swojego sklepu, to powinniśmy zauważyć oraz odpowiedzieć na konkretne oczekiwania klienta. Podstawową zasadą każdego second-handu musi być porządek.

Dlatego, dobrze jest uporządkować ubrania na wieszakach według jasno określonego kryterium. Przeważnie jest to barwa oraz rodzaj odzieży. Spódnice, suknie, żakiety, spodnie itd. wieszamy zatem oddzielnie, podobnie jak ubrania w kolorze pomarańczowym , niebieskim czy brązowym (polecana strona). Dobrze dowiedzieć się, które hurtownie odzieży używanej przesyłają już posortowany pod względem barw towar. Na pewno znacznie ułatwi nam to pracę.

Dobrze jest też wyodrębnić w sklepie działy – dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Unikniemy w ten sposób chaosu i przede wszystkim zadbamy o komfort klientów. Zakupy w naszym second-handzie będą o wiele bardziej wygodne, co wpłynie również na sumę sprzedanego towaru. Powinniśmy zatroszczyć się także o jakość sprzedawanych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej sprzedają bowiem zarówno cream odzież, jak i doo to door.

Następna witryna, która zawiera wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by poszerzyć wiedzę. To istotne, zatem idź tu (http://www.elian.eu/pl/przedza-dziewiarska-do-dziania-recznego) i znajdź sporo treści.

Zanim zdecydujemy się otworzyć sklep przemyślmy więc, jaki second-hand chcemy prowadzić. Możemy otworzyć ekskluzywny butik, w którym będzie mniej ubrań, ale będą one trochę droższe i lepszej jakości, albo możemy też zakupić dużą ilość towaru , a następnie sprzedawać go w bardzo niskiej cenie.

Comments are closed.