Najlepsze obuwie na przyjęcia – nie masz pojęcia, jakie to mogą być?

Najlepsze obuwie na przyjęcia – nie masz pojęcia, jakie to mogą być?

Wraz z nadejściem wiosny, mnożą się propozycje uczestnictwa w różnego typu uroczystościach. Wesele kuzynki, komunia siostry, nasza matura czy imieniny na świeżym powietrzu. Te wszystkie okazje wymagają konkretnego stroju, panie często wybierają sukienki, dobierają dodatki. Jednak jedną z istotniejszych spraw, do której co niektórzy nie przywiązują należytej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

buty na obcasie

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na oficjalną uroczystość, należy odszukać złoty środek przy komponowaniu kreacji – buty powinny być przede wszystkim kompatybilne z naszym strojem. Lecz istotną sprawą jest także komfort, zwłaszcza w przypadku ślubu, trwającego sporo godzin i wymagającego przebywania w ciągłym ruchu na nogach. W tym wypadku, dobrze zabrać dwie pary obuwia. Czółenka damskie (eleganckie komplety damskie) na wysokim obcasie służyć nam będą w czasie trwania zaślubin w kościele, z kolei na czas wesela można zaopatrzyć się w wygodne, pasujące do stroju balerinki.

Zarówno matura jak i uroczystość kościelna, wymagają od nas o wiele bardziej formalnej i stosownej kreacji. Marynarki, kostiumy, dziewczęce sukienki koktajlowe – to najlepiej sprawdzi się w tym przypadku. Buty także muszą być pasujące, balerinki mimo iż komfortowe, nie są zbyt poważne i formalne. Najlepiej założyć czółenka damskie, które optycznie wydłużą nogę, oraz dodadzą wyrazu naszej całej kreacji.

Tak samo ekscytujące materiały są opublikowane w podobnym serwisie. Jeżeli chcesz je przeczytać – zobacz pod linkiem (https://logintrade.pl/), który jest tu!

Można wybrać niski obcas, aby czuć się lepiej, szczególnie jeśli nie jesteśmy gotowe do tego rodzaju obuwia.

Różnego rodzaju imieniny, ogniska czy inne uroczystości, które usytuowane są na świeżym powietrzu, zazwyczaj posiadają mało formalny charakter. Wtedy to nasz ubiór może być bardziej indywidualny, luźny, możemy sobie w nim pozwolić na sporo fantazji. Buty typujemy w zależności od podłoża – jeśli czeka nas ognisko na miękkiej trawie, czółenka damskie się nie przydadzą, w przeciwieństwie do wygodnych trampek. Jeżeli są to urodziny lub inne ważne święto dla jubilata, starajmy się unikać stroju sportowego, ale mimo to wybrać wygodę – balerinki sprawdzą się najlepiej.

codzenie w butach na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo iż konwenanse we współczesnych czasach uległy rozprężeniu, to nadal nasz strój w przypadku ważnych, formalnych uroczystości świadczy o naszym dobrym lub złym wychowaniu. Należy mieć to na uwadze wybierając strój i obuwie, bowiem niezwykle łatwo urazić gospodarza niestosownym strojem.
Comments are closed.