Parę słów o marce Zara

Parę słów o marce Zara

Kiedy w 1975 roku Amancio Ortega zakładał swój pierwszy butik w La Coruni raczej nie wyobrażał sobie, że trzy dziesięciolecia potem będzie najbardziej zamożnym mieszkańcem półwyspu iberyjskiego i wywalczy piąte miejsce w rankingu światowych miliarderów w 2012 roku. A może wierzył w to tak bardzo, że jego plany się ziściły? Trudno powiedzieć.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest zaś pewne to to, że obecnie każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie mody z wielkim zainteresowaniem. To nie dziwne, każdy kto zapozna się z kreacjami iberyjskiego potentata – na witrynie WWW, w miesięczniku trendowym albo w telewizji – bez wątpienia dostrzeże, że designy są pomyślane idealnie, a materiały użyte do wyprodukowania są wysokiej jakości. Właściwie w tych 2 czynnikach można znaleźć źródła błyskotliwego sukcesu hiszpańskiego potentata.

Istotną rolę ma także zręczny marketing. Od teraz podstawową twarzą tej iberyjskiej marki jest wybitny piłkarz i globalny celebryta – David Beckham. Przedmiotem reklamy w tym przypadku została najnowsza bieliźniana kolekcja Zara.

Jeśli zainteresował Cię nasz wpis, to przejdź na adres tej witryny (https://perfumyinspirowane.pl/) i tam wyszukasz dużo więcej skrupulatnych wiadomości.

Zatrudnianie sław do promowania firmy to klasyczne posunięcie biznesowe, które gwarantuje wiele dobrego przedsiębiorstwu. Ale tak czy siak, Zara nie pochłania gigantycznych nakładów na marketing, gdyż marka ta jest znana na całym świecie. Banery ze słowem Zara spotkasz w 50 krajach na świecie.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to czas silnie kapryśnej aury – przecież rymuje się, że kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Dni bywają ciepłe, lecz zdarza się, że sporo pada. Na takie wilgotne dni dobre będą eleganckie kozaki Zara, oferowane w świeżej kolekcji tej hiszpańskiej marki. O ile nie chcesz wychodzić z pokoju, by obejrzeć towary w butiku, możesz zakolegować się z nowoczesną stroną WWW marki, na której znajdują się wygodne narzędzia multimedialne, które uproszczą dobór kreacji. Piszemy tu o cyfrowej przymierzalni, w której ciuchy zakłada się na figury modeli.

Źródło: domodi
Comments are closed.