Pragniesz wyglądać elegancko w biurze? Odszukaj stylistkę

Pragniesz wyglądać elegancko w biurze? Odszukaj stylistkę

Jeżeli jesteśmy personą na wysokim stanowisku, to, w jaki sposób się ubieramy jest szalenie ważne. Bowiem nie jesteśmy wyłącznie doceniani za nasze kompetencje i sposób bycia, te czasy minęły na zawsze.

Współcześnie, jeżeli chcemy aby pracodawcy i podwładni nas szanowali, powinniśmy się właściwie prezentować. Lecz nie każdy posiada dobre wyczucie stylu, są persony które po prostu nie mają pojęcia jak dobierać ubrania ze sobą. lecz całe szczęście jest i na to sposób. W Poznaniu znajdziemy tak samo dużo stylistek, jak i liczne szkolenia dress code).

Nierzadko musisz uczestniczyć w istotnych, służbowych bankietach? Bez wątpienia w takiej sytuacji potrzebna ci będzie osobista stylistka . Pani tego typu będzie twoją pomocą w chwilach, kiedy nie będziesz wiedziała, jak dobrać strój.

odzież

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com

Stylistka tego typu pierw przyjrzy się twojej szafie, doradzi ci, jak komponować konkretne części garderoby ze sobą, oraz których kombinacji musisz koniecznie unikać. Dodatkowo, powie ci, które kreacje są najwłaściwsze dla twego typu figury. W przypadku ważniejszych wyjść, osobista stylistka wybierze się wraz z tobą do sklepu, powie ci co kupić, poinformuje, który kolor króluje w aktualnym sezonie.

W końcu zacząłeś piąć się po szczeblach firmy w której pracujesz? Dostałeś znaczny awans i całkowicie zmieniasz swoje stanowisko? Zapewne cieszysz się bardzo z tego stanu rzeczy, lecz na pewno ma to też swoje małe wady. Otóż w korporacjach na ważnych funkcjach króluje kodeks ubioru, który trzeba opanować do perfekcji, jeżeli nie chce się wyjść na osobę niekulturalną. Na szczęście w Poznaniu od kilku lat przeprowadzane są szkolenia dress code. Te trwające kilka miesięcy spotkania, odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu. Dowiesz się tam, jak komponować ubranie do biura, jakiego typu obuwia używać, jak ochronić się przed upałem w momencie, kiedy kusa sukienka jest nie na miejscu. Dowiesz się także co to jest casual Friday, oraz jakie zasady w przypadku tego dnia panują. Po zakończeniu tego szkolenia, będziesz bez problemu potrafiła dobierać sobie strój do codziennej pracy, a także na ważniejsze wyjścia.

Podstawową rzeczą, jaka widzą u nas ludzie jest nasz strój. Z tego powodu jeśli jesteśmy osobą na wysokim stanowisku, potrzebujemy o niego właściwie się zatroszczyć. Całe szczęście Poznań to wielkie miasto, w który znajdzie się zarówno osobista stylistka jak i szkolenia dress code.
Comments are closed.