Masz problemy z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą odpowiednie dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Masz problemy z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą odpowiednie dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w współczesnych czasach niezwykle istotne jest to, jak konkretnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas bez wątpliwości zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy oceniać innych ludzi po ich wyglądzie, jednakże bez dwóch zda często wyrabiamy sobie opinię o konkretnej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeśli chcesz zatem robić na innych ludziach dobre wrażenie, bez wątpienia musisz zadbać w właściwy sposób między innymi o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób niestety ma kłopoty z dobraniem odpowiednich ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zwykle wydaje nam się, iż nie ma nic łatwiejszego – idziemy do sklepu, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lusterku i kupujemy te, w których prezentujemy się najlepiej. W praktyce jednak wcale nie jest to takie łatwe i niejednej z nas z pewnością przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście możesz pójść na wszelkiego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są między innymi szkolenia dress code – jednakże nie zmienia to tego, że niewątpliwie łatwiej jest wybrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w tych przypadkach przydaje się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na zakupy i będzie w stanie obiektywnie ocenić, jak naprawdę wyglądasz w konkretnych typach ubrań. Takie kobity wykonujące zawód personal shopper zazwyczaj mają ukończone różnego rodzaju szkolenia dress code, dlatego na pewno będą w stanie udzielić Ci odpowiednich porad – także takich, które będziesz mogła wykorzystać w przyszłości kiedy już będziesz samodzielnie chodziła na zakupy. Porady udzielone przez personal shopper oczywiście pomogą Ci odkryć najlepsze fasony i kolory ubrań, w których będziesz wyglądać najlepiej. Możesz z tego rodzaju pomocy skorzystać jednorazowo – i wtedy kupić sporo ubrań, które zapełnią Twoją garderobą na długi czas – albo zabierać ze sobą stylistkę na każde zakupy. Jeżeli będziesz się stosować do ich porad, bez wątpliwości Twój styl bardzo się poprawi – czytaj o tym .

Wbrew pozorom odnalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo ważny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, dlatego zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi również jest coraz większe.

Zaciekawił Cię ten wątek? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy materiał (http://www.dortex.pl/odziez-uzywana-niesortowana-sortowana-outlet-oferta/), który na pewno bardzo Cię zainteresuje. Zobacz!

Z wskazówek stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, więc Ty również możesz sobie pozwalać na odrobinę luksusu!

Comments are closed.