Czy opłaca się podróżować do Rewala? Jak tam jest?

Czy opłaca się podróżować do Rewala? Jak tam jest?

Chociaż wiele możliwości w dziedzinie wyjazdów wakacyjnych, to czasami najlepsze znajdują się najbardziej blisko nas. Miejscowości położone nad Morzem Bałtyckim zachwycają swoją przystępnością oraz dosyć normalnymi cenami.

Oczywiście, to jak prezentuje się konkretna miejscowości, zależy od wielu czynników. W jednej miejscowości jest bowiem czyściej, w innej bardziej drogo, w jednym miejscu będzie ładniej, w drugiej będziemy narzekali, że panuje zbyt wielki chaos.

Najbardziej drogie miejscowości nad Bałtykiem to z pewnością Sopot, Kołobrzeg oraz Międzyzdroje.

Zobacz, co znajdziesz w tym serwisie (http://www.villamare.com.pl/). Te materiały także na pewno będą dla Ciebie zajmujące, gdyż przedstawiają pokrewną problematykę.

Sopot to przedstawiciel wschodniej części Bałtyku, wizytówka Trójmiasta, Kołobrzeg rządzi środkowej części wybrzeża, natomiast Międzyzdroje tuż przy granicy z Niemcami. Każda z takich miejscowości jest bardzo popularna i dosyć rozbudowana.

By przeglądnąć następny ciekawy aktualny materiał (https://junga.pl/szkolenia/kurs-weekendowy-na-stopien-zelgarza-jachtowego/) na ten temat, kliknij w poniższy link — tam będzie sporo ciekawostek.

W takich miejscach w sezonie naprawdę ciężko znaleźć nocleg, a jak będziemy czekać zbyt długo to w sumie może nie być szansy na jakąkolwiek kwaterę.

plaże

Autor: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com
Zajęcia sportowe w klubie Star Fitness

Autor: Rafał Depa
Źródło: Star Fitness

Całe szczęście są inne, tak samo ciekawe miasta, zwłaszcza Rewal (polecane domki letniskowe w rewalu). To urocza, niewielka miejscowość, która jest zlokalizowana w zachodniej częściej zachodniopomorskiego, około sześćdziesięciu pięciu kilometrów od granicy z Niemcami. To interesujące położenie Rewala to następny atut, zwłaszcza jak pogoda nad morzem nie jest zbyt dobra. W takiej sytuacji możemy zorganizować sobie ciekawą wyprawę, a z Rewala wszędzie blisko.

Wspomniane przed chwilą Niemcy to jedno, lecz w rzeczywistości naprawdę blisko jest do Międzyzdrojów, jakie chociaż są przeludnione w okresie letnim, to jednakże warte sprawdzenia (na ten czas wybierz pokoje dla gości).

. W Rewalu dobrze wcześnie rezerwować nocleg , gdyż mamy wtedy szansę na interesującą kwaterę. Zwłaszcza jak domki letniskowe Rewal ma naprawdę dużo do zaoferowania.
Comments are closed.