Unikalne dodatki i ubrania

Unikalne dodatki i ubrania

Polska jest krajem przepięknych kobiet, to może potwierdzić każdy, kto odwiedził Polskę chociaż jeden raz w życiu. Nie dziwi zatem, że nad Wisłą nie brakuje dobrze rokujących modelek i co z tym się wiążę projektantek mody.

Jedną z takich jest bez wątpienia Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swoją profesjonalną karierę stylistki mody rozpoczęła około roku temu. Jej ubrania wyróżniają się tym, że są one utrzymane w stylu casual, który jest trendy pośród młodych.odnośnik do strony zegarki do 2000 zł zegarki do 2000 złKreacja zaprojektowane przez młodą łodziankę zostały już docenione przez bardzo wiele uznanych magazynów takich jak Elle, Glamour czy też Vanity Teen. Także znani styliści wyjątkowo przychylnie wypowiadają się na temat działalności Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek bardzo otwarcie mówi o tym, że ją szycie ubrań niezmiernie cieszy. Mówi również o tym, że to co nosimy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w kiepski nastrój. Dla niektórych osób przecież ubrania bywają nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie jakiś subtelnie ukryty komunikat, który należy umieć jedynie prawidłowo rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Szczęśliwa moda to taka, która sprawia, że w koło nas dostrzegalna jak również odczuwalna jest potężna dawka energii. Moda ma więc motywować oraz wprowadzać nas w optymistyczny humor. Tego typu zasadami kieruje się w swojej pracy Domi Grzybek.

W trochę innej dziedzinie spełnia się inna młoda Polka, jaką jest Pola Zag. Jej profesją jest projektowanie biżuterii.

To prawda, że informacje pod tym odsyłaczem są niezwykłe, więc jeżeli masz ochotę uzyskać więcej danych na opisywany temat, to przejdź do tekstu (https://www.wygodnie.com/kurtki,7.html) – odnośnik jest tutaj.

Jak każda kobieta Polaga Zag uwielbia mieć, coś co jest unikatowe. Jej wielka przygoda z projektowaniem biżuterii rozpoczęła się w momencie, gdy nie mogła znaleźć bransolety trafiającej w jej gusta. To zmotywowało ją do zaprojektowana czegoś dla siebie. Z czasem zainteresowanie jej projektami stało się tak wielkie, że powstawały następne samodzielnie zrobione kolekcje, którymi zachwycają się panie nie tylko w Polsce. Pola Zag projektuje fantastyczne przedmioty, które są dużą alternatywą dla klasycznej biżuterii. Od niej różni się w zasadzie wszystkim, zaczynając od unikatowej formy, skończywszy na tworzywach, które są zastosowane do jej wytworzenia.

Comments are closed.