Trafione prezenty na osiemnaste urodziny. Co warto kupić kiedy wybieramy się na huczną imprezę?

Trafione prezenty na osiemnaste urodziny. Co warto kupić kiedy wybieramy się na huczną imprezę?

Osiemnaste urodziny to ważne wydarzenie w niedługim życiu nastolatka, na które z niecierpliwością się czeka. Nie tylko oznacza wejście w dorosłość, lecz też decydowanie o sobie, wyrobienie dowodu, możliwość zrobienia kursu prawa jazdy itp.

sukienki

Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Osiemnaste urodziny kojarzone są z wieloma przywilejami – możliwość kupna alkoholu, możliwością pójścia do klubów i do innych miejsc z opisem „dozwolone od lat 18”.
Bardzo często 2 klasa liceum to rok osiemnastych urodzin. Młodzież wzajemnie zaprasza się na imprezy, które organizuje wspólnie lub bez innych solenizantów, dysponując większym albo mniejszym nakładem finansowym.

Myślisz, że ten artykuł jest warty zainteresowania? Jeśli tak, to bez wątpienia zaciekawi Cię również ta rekomendowana oferta (http://www.ratowniczy-sklep.pl/koszulki-damskie), gdyż dotyczy podobnej problematyki.

Czasem solenizant rozkłada świętowanie na 2 wieczory i organizuje urodziny dla bliskich oraz dla przyjaciół. Czasem impreza osiemnastkowa to ogólnie ostatnia impreza, na jaką zaprasza się rodzinę przed następnymi istotnymi wydarzeniami w życiu, takimi jak ślub czy chrzciny dziecka. Ale część solenizantów najzwyczajniej w świecie wie, że może liczyć na zastrzyk gotówki i tym sposobem po osiemnastce zafundować sobie prawo jazdy albo inny kosztowny, lecz długo oczekiwany upominek. Rodzaj i charakter prezentu są bardzo powiązane z tym, co łączy nas z osobą świętującą urodziny. Sporo osób stawia na Prezenty związane z wkroczeniem w dorosłość, kojarzące się z seksem, niezależnością lub piciem alkoholu. Są to najczęściej małe prezenty, takie jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, muszki, świecące kieliszki, gra w alko-chińczyka itp. Czasem jednak więcej osób decyduje się zrzucić się na podarek i jest to voucher na wejście na trening sportu ekstremalnego, bon podarunkowy do sklepu odzieżowego, sprzęt sportowy i perfumy. Jeżeli całkiem nieźle znamy osobę, którą mamy obdarować, kupno upominku nie będzie zbyt trudne i nie będą nam kołatały w głowie tylko śmieszne skarpetki męskie.

Gwiazdy na wybiegu Natalii Jaroszewskiej

Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Na osiemnaste urodziny można iść na kręgle, wynająć lożę w knajpie i zaprosić jedynie bliskich znajomych, lub można pójść do dyskoteki z całą klasą i znajomymi.

Wszystko to przecież zależy od ludzi organizujących osiemnaste urodziny. Kiedy już będziemy wiedzieć, jaki styl będzie miała impreza, dostosujmy do niej swój podarunek, aby zarówno wstrzelić się w typ solenizanta, jak i czuć, że to podarek dopasowany do oprawy.
Comments are closed.