Brafittera wskazuje – w jaki sposób wybrać odpowiedni stanik

Brafittera wskazuje – w jaki sposób wybrać odpowiedni stanik

Wiecie może jaki jest najczęstszy problem w kobiecym świecie? Z pewnością niektórzy zaczną się śmiać kiedy usłyszą odpowiedź. Mianowicie jednym z najczęściej spotykanych kłopotów jest wybór odpowiedniego stanika.

biodra
biustonosze usztywniane

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, dobrze widzicie – chodzi o dobrze dobrany biustonosz – odnośnik do serwisu – – z dokonanie tego to nie lada wyzwanie.
Obecnie istnieją osoby, które zajmują się pomaganiem dziewczynom przy zakupie dobrego biustonosza – tak zwane brafitterki, które wskażą nam na co winniśmy zwrócić uwagę mierząc biustonosz (biustonosze w promocyjnych cenach) – . Właśnie, trafne pytanie – na co dokładnie winno się zwrócić uwagę? Masz jędrne piersi? Cóż, jesteś prawdziwą szczęściarą, w w tym wypadku właściwy może okazać się stanik balkonetka bądź plunge, jeśli twoje piersi są naprawdę duże zdecyduj się na zakup biustonosza z usztywnieniem – takie biustonosze usztywniane właściwie podtrzymają twój biut, tak aby prezentował się atrakcyjnie. Tego typu biustonosze mają mieseczki uszyte w całości z materiału usztywniającego – co sprawia, iż dobrze uniosą nasze sporych rozmiarów piersi. Niech słowo sztywny nas nie odstraszy, stniki te są bowiem niezwykle komfortowe, ponieważ są wyszyte miekką gąbką, która nie podrażni naszych piersi. Jeśli masz małe piersi, właściwy będzie stanik z miseczkami trójkątnymi – takie biustonosze są obecnie bardzo popularne – wypuszczane są zwłaszcza przez marki sprzedające je sieci – z pewnością wiele kobiet wyszukiwało je wystukując sklep z bielizną online – jest ich tam całe mnóstwo, a wzrocy aż olśniewają – górują staniki uszyte z kuszącej koronki, które na pewno znajdą sporo zwolenników – ->

Jeśli twoje piersi straciły swą jędrność, możesz zdecydować się na pełny biustonosz, który podniesie twój biust i ukaże twe atuty.
Typów staników jest mnóstwo, jednak pamiętajmy, by przy ich wyborze decydować się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.
Comments are closed.