Gdy nie wiemy, jaki film obejrzeć

Gdy nie wiemy, jaki film obejrzeć

Obecnie jesteśmy zalewani olbrzymią ilością różnorodnych filmów. Niemalże parę razy w tygodniu kilka produkcji ma swoją premierę. Tak bogaty wybór sprawia, iż każdy może zobaczyć coś, co naprawdę lubi.

ubranko

Źródło: pixabay.com
wichry namiętności

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli idziemy do kina, faktycznie można dostać zawrotu głowy – propozycja filmów jest przeogromna. Puszczane są filmy dla dorosłych, filmy animowane, filmy szpiegowskie, przygodowe, melodramaty, dokumentalne, romantyczne, dosłownie – wszystko. Dawniej było trochę inaczej – oferta była węższa, a do zbiorowej świadomości przedostawały się jedynie filmy, które zdobyły niemałe uznanie, jak na przykład Żywot Briana. Dzisiaj o wszystkim decydują pieniądze. Jeśli producent pragnie, by film znalazł się na szczycie o największej oglądalności, wykupuje wiele reklam. W taki sposób kiepskie filmy są chętnie oglądane. Żywot Briana nie potrzebował takiej reklamy, a mimo to wiele osób go zobaczyło. Czasami filmy są tak lubiane, że po jakimś czasie powstają ich nowsze wersje.

Ten artykuł jest niesłychanie zajmujący? Jeżeli tak, to zobacz także pozostałe polecane hurtownia odzieży wólka kosowska treści, gdyż wydają się być tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię całkiem.

Tak powstał film Sekretne okno. Pierwowzór przez wiele długi lat był wzorem idealnego thrillera. Całe rodziny oglądały go z przejęciem. Johnny Depp jako nowszy bohater może nie sprawdza się w pełni, ale ten film i tak warta jest uwagi. Sekretne okno sprawdzi się w trakcie każdej nocy filmowej- niesamwity żywot briana.

Czasem, tak samo jak w wypadku nadmiernego rozreklamowania filmu, kiedy staje się popularny nie z uwagi na swoje zalety ale poprzez pieniądze, film zyskuje popularność niejako wbrew oglądającym. Tak było z wywołującym wielkie kontrowersje filmem Mela Gibsona. Film Pasja strasznie podzielił widzów. Większość nich mówiła, iż gdyby wiedzieli, w jakim stylu zrobiony jest firm, w życiu by na niego nie poszli. Ta produkcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem jeszcze podczas kręcenia. Reżyser mówił, iż to nie będzie następny cukierkowy film o Chrystusie, ale nikt go nie słuchał. Pasja – film – przeszedł najśmielsze oczekiwania: ludzie mdleli podczas projekcji, wychodzili z sal kinowych, wyzywali reżysera. Takie same doświadczenia spotykały twórców budzącego kontrowersje filmu z plejadą hollywoodzkich gwiazd. Wichry namiętności to produkcja, która opowiada o zakazanej miłości. To dramat, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Opłaca się go zobaczyć. To wspaniałe kino, jednakże Wichry namiętności to film trudny, skłaniający do refleksji- sprawdź na stronie.
Comments are closed.