Koszulki – billboardy?

Koszulki – billboardy?

Wielu ludzi lubi oceniać innych na podstawie tego jak się prezentują. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny stare powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem są obecnie nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami – http://tdruk.pl/. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać.

Ona jest wprost ekscytująca – bardzo zalecam tę witrynę (https://www.skalnik.pl/odziez/koszulki-termoaktywne). Jeśli chcesz poszerzyć obszar swojej wiedzy na ten temat, to kliknij ten odsyłacz.

Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, jednak oznaczone śmieszne koszulki z nadrukiem stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Cały czas.

Ciekawe koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi poprawić nam humor na resztę dnia – zobacz . Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny napis.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Comments are closed.