Doceniajcie to co stworzone w Polsce

Doceniajcie to co stworzone w Polsce

Od dłuższego czasu zalewa nas fala towarów zza granicy. Odzież, obuwie, lalki i misie, sprzęt agd, nawet pluszowa owca z gór i breloczek do kluczy przedstawiający słynnego krakowskiego smoka nie są wyprodukowane w Polsce.
Mimo że ciężko w to uwierzyć, jest to szczera prawda.

Kto nie wierzy, niech sprawdzi na filiżance w której pije każdego dnia herbatę albo niech zobaczy na t shirt z orłem, który ma na sobie. Większość produktów, które można kupić, zostało wyprodukowanych w Azji przez dzieci lub słabo zarabiające. Pomijając ten wątek, należy mieć na uwadze, że kupując te rzeczy nie wspieramy polskiej gospodarki. Również w przypadku polskiej żywności można zauważyć smutną prawdę. Wiele polskich firm zostało częścią zagranicznych koncernów z różnych powodów, często żeby ochronić je przed zamknięciem. Czy naprawdę nie mamy nic do zaoferowania? – sprawdź ofertę Aim Right.
t shirt z orłem

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście w ostatnich latach powstało wiele nowych firm wytwarzających wyroby w stu procentach polskie. Wśród polaków zapanowała moda na kupowanie rodzimych towarów. Dzięki temu wyżej wspomniana koszulka z orłem, może być w całości polska. Zaczynając od nici, poprzez tkaninę, aż po logo zaprojektowane przez polskiego grafika. Zwolennicy towarów importowanych jako najważniejszy argument przytaczają cenę. To prawda, bo rzeczy z Azji czy Bangladeszu są trzy razy tańsze ale jest to spowodowane słabą jakością albo wykorzystywaniem pracownika – .

Jakość polskich produktów jest lepsza od tej zagranicznej.

Ten oryginalny serwis www (https://noor.pl/) zawiera dane, które przedstawiają dany temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

br>
Nie czekaj – czytaj dalej (http://www.rajsoczewek.pl/soczewki-biofinity) o wątku, który tutaj omówiliśmy. Dużo szczegółów wyszukasz we wpisie dołączonym pod podanym linkiem.

I mimo że trudno byłoby kupować jedynie to, co polskie, dobrze jest pokochać gatunkowość i rozmaitość ojczystych wyrobów.

Comments are closed.