Czemu komputerowe gry stały się tak bardzo popularne, w jakie produkcje grają obecnie gracze.

Czemu komputerowe gry stały się tak bardzo popularne, w jakie produkcje grają obecnie gracze.

Gry to były jedne z pierwszych programów, które napisane zostały na sprzęt komputerowy, i do dnia dzisiejszego stanową bardzo istotną część rynku oprogramowana. Można wręcz stwierdzić, że to właśnie one napędzają rozwój sprzętu, bowiem obecne produkcje będą wymagać coraz mocniejszych podzespołów i parametrów. A do dyspozycji jest ich naprawdę dużo, niektóre tytuły przez lata się stały wręcz legendarne i każda następna odsłona będzie budzić bardzo duże emocje wśród graczy.

Tak jest na przykład przy diablo 3 – , następnej odsłonie niezwykle popularnej gry, której pierwsza część została wypuszczona przed dwudziestu laty.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię zamieszczone tu notatki, to czytaj informacje (www.elis-moda.pl/13-sukienki), który znajduje się w poniższym linku. W nim znajdziesz więcej informacji.

Rzecz jasna nowe Diablo zachwyca swoją oprawą graficzną, jaka jest na bardzo wysokim poziomie, lecz klimat i grywalność gry pozostały takie same. Tak samo długą historię ma także Europa universalis 4, ona także przez kilkanaście lat zdobywał wierne grono wielbicieli, którzy z ekscytacją sięgają po kolejne jej części. Ostatnia również stoi na bardzo wysokim poziomie, zmieniona została bowiem nie tylko sama szata graficzna, ale także bardzo duży nacisk położony został na rozbudowanie funkcji i możliwości, które dostępne będą dla graczy.

tableau - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważne miejsce na tym rynku zajmują strzelanki. Już gry sprzed dwudziestu lat, na przykład Duke Nuken czy Quake miały możliwość gry wieloosobowej, aktualnie możliwości te dzięki internetowi są nieporównywanie większe. W przypadku Battlefield 4 gra rozgrywa się na ogromnych mapach, a gracze używać nawet mogą pojazdów – interesujący counter strike global offensive od Valve. Dzięki temu rozgrywki trwają czasami nawet parę godzin, co będzie graczom dawać wiele radości z grania. Za to Counter Strike Global Offensive nastawione będzie na grę drużynową. Gracze muszą się wcielić w złych terrorystów albo członków sił specjalnych, a ich zadaniem jest pozbycie się drużyny przeciwnej.

Tytuł ten to także kolejna odsłona tej popularnej serii, wykorzystano w nim ten sam pomysł na rozgrywkę, ale uzupełniony o kilka nowych broni i map. Ogromną zaletą gier tej rodziny jest możliwość gry przez sieć, dzięki czemu da się rewelacyjnie bawić z graczami z innych krajów.

Comments are closed.