Płaszcze Zara

Płaszcze Zara

Wiosna w Polsce charakteryzuje się wyjątkową kapryśnością pogodową, dlatego warto kupić równolegle elegancki i chroniący przed deszczem płaszcz. Spójrzmy, co do zaoferowania dla kochających szykowne stroje kobiet ma najnowsza kolekcja Zara.

Pierwszą interesującą kreacją, jaką ujrzysz na oficjalnej stronie internetowej firmy, jest króciutki płaszczyk z monochromatycznym wzorem, który przypomina cętki lamparta. Kobiety, które zamierzają podkreślić swój ostry charakter, na pewno pokochają te płaszcze Zara. Następnym designem, który bierze inspirację z natury, jest płaszcz w skórę zebry. Jeżeli lubisz proste i użyteczne designy, świetny dla ciebie okaże się średniej długości płaszcz w pojedynczym odcieniu, który ma spore kieszenie. Tak samo ascetyczny, a jednocześnie stylowy, jest krótki płaszcz w jasnym odcieniu. Bardzo ciekawym krojem jest minimalistyczny płaszcz zrobiony z materiału skóropodobnego, barwiony w surowej monochromatycznej tonacji.

Dla kobiet, które wolą etniczne wzory, Zara ma króciutki płaszczyk z ciekawymi wzorami, zrobiony w mglistej kolorystyce. Dla fanek deseni, które przywodzą na myśl chłopskie klimaty, rekomendujemy płaszczyk uszyty z paru różnych surowców, zakrojony w stylistyce cepelianej. Kobiety klasyczne również zobaczą w kategorii płaszcze Zara garść interesujących kreacji. Głównie trzeba zwrócić mocną uwagę na żółtawy trencz z fajnymi guzikami, zaprojektowany według tradycyjnych wzorów. W takim samym designie zrobiony jest także krótki brązowawy płaszczyk z stylowym marszczeniem na górze. Zupełnie inny jest surdut wykonany z lnu, który swoim krojem mocno nawiązuje do ubrań, jakie zwykli nosić kiedyś więźniowie. To opcja dla kobiet, które lubią prowokować kreacją.

Opisane płaszcze Zara znajdziesz na witrynie internetowej tego światowego potentata ubraniowego. Na stronie również możesz zamówić daktóry (strona internetowa Angelka Photographygrupapartner.pl/

Comments are closed.