Zakupy z osobistą stylistką. Co to jest jak też ile kosztuje?

Zakupy z osobistą stylistką. Co to jest jak też ile kosztuje?

Nie wszyscy wiedzą, że w Poznaniu możemy zrobić zakupy z osobistą stylistką. Taka usługa staje się osiągalna dla coraz większej liczby osób – kreatorzy wizerunku dopasowują się do wymagań i majętności portfela klienta.

odzież - kadr

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Personal shopping, innymi słowy zakupy z osobistym stylistą, dotychczas kojarzyły się z niedostępnością – mnóstwo osób sądziło, że taka usługa zarezerwowana jest głównie dla celebrytów a także osób zamożnych. Aktualnie myślenie na ów temat się zmienia – kupowanie z personal shopperem stają się łatwiej dostępne.

Kliknij bez obaw ten link a przekonasz się, że w najświeższym źródle (http://zafaworkwear.pl/fartuchy-fryzjerskie/) zaprezentowano niezwykle ciekawe materiały. One również są emocjonujące.

Sprawunki ze stylistą to wspólne sprawunki z osobą, która umie obiektywnie a także zawodowo doradzić, którą garderobę zakupić, by wyglądać odpowiednio zależnie od sytuacji, specyfiki figury, typu kolorystycznego, a Zarazem, co ogromnie istotne, by czuć się znakomicie a także pozostać sobą. W tym dokładnie pomoże ci stylistka Poznań to miasto w jakim bez kłopotu znajdziesz taką osobę. Na sprawunki z personalną stylistką może się umówić niemal każda osoba, bez względu na płeć jak też wiek. A kiedy warto korzystać z takiej usługi? To usługa skierowana do kobiet jak też panów, którzy nie radzą sobie dobrze w kreowaniu swego wizerunku. Częstokroć również taka potrzeba pojawia się, jeżeli dla przykładu zmieniamy pracę bądź awansujemy.

stringi

Autor: http://sxc.hu/
Źródło: http://sxc.hu/

Wówczas przydać się nam mogą tak zwane szkolenia dress code. Sprawunki poprzedza spotkanie z klientem, poznaniem go, jego preferencji, smaku, pragnień, specyfiki sylwetki etc.

Cena spotkania poprzedzającego zakupy ustalana jest indywidualnie w zależności od wymogów danej osoby. W następnej kolejności, po uzyskaniu koniecznych informacji, odwiedzamy markety i poszukujmy odzież odpowiadającą wymogom klienta.
Comments are closed.