Moda w różnym stopniu dotyczy niejednego z nas

Moda w różnym stopniu dotyczy niejednego z nas

Nie wydaje się być istotne, jak wolimy się ubierać czy jak malować. Ważne, by człowiek czuł się dobrze w ubraniach, które kupił.
Niesamowity styl jest tym, o czym śni dzisiaj znaczna część osób.

model

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
styl

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Zdarzają się ludzie, którzy samodzielnie robią swe ciuchy. Bywają też tacy ludzie, którzy kochają chodzić po sklepach z używaną odzieżą oraz komponować coś niespotykanego. Jeśli jednak mamy ochotę prezentować się elegancko, ponieważ mamy ważną pracę, to byłoby dobrze, żebyśmy kupowali sprawdzone marki. Ich butiki rozsiane są w wielu miastach w Polsce. Jeżeli pragniemy zmienić własny styl, ale w ogóle nie mamy pojęcia, jak to zrobić, to powinniśmy wybrać się do specjalisty. Stylista to osoba, która na co dzień zajmuje się wybieraniem ubrań dla różnych ludzi. Może być to gwiazda filmowa, ale także dyrektorka firmy. Z tego rodzaju wsparcia korzystają dziś też Mężczyźni. Chodzi o to, że każdy chce dobrze wyglądać. Adekwatnie do swej pozycji społecznej, ale przede wszystkim tak, by strój podkreślał ładne strony naszej figury, a mankamenty maskował. Nauczenie się różnych trików nie jest trudne, ale ktoś przecież musi nam pokazać, jak to zrobić. Później nie będziemy mieli już trudności, aby do swego stylu dodawać różne drobiazgi, które podkreślą naszą indywidualność.

Dla jednych może być to przykładowo miłość do butów, a dla innych do cudnych kolczyków. U mężczyzn może objawić się to kolekcją eleganckich zegarków albo spinek do mankietów.
Każdy powinien pięknie się prezentować niezależnie od wieku.
Comments are closed.