Szampan i góry

Szampan i góry

Góry zimą

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Idealny moment, aby znaleźć i zaklepać sobie interesujące miejsce na bal sylwestrowy. Parę tygodni przed Nowym Rokiem może już okazać się za późno, by namierzyć wolne pensjonaty w najczęściej wybieranych miejscach w Polsce.

A taką miejscówką jest Zakopane, stolica polskich górali. Ponad sto lat temu była to cicha i niewielka miejscowość, dziś to pulsujący życiem kurort, który odwiedzają ludzie ze wszystkich zakątków globu. Od niedawna zakopiańskie hotele stały się bardzo popularne szczególnie wśród Rosjan. Zamożni Rosjanie przyjeżdżają tu w lipcu i sierpniu, by wędrować po pięknych szlakach, a w grudniu i styczniu radośnie zjeżdżają na nartach. Nie musisz mimo to obawiać się, że na Sylwestra pozajmują wszystkie apartamenty w Zakopanem, ponieważ w wyznaniu prawosławnym tę okazję świętuje się dwa tygodnie później.

Tatry

Autor: Szift
Źródło: www.flickr.com

Nie masz pojęcia, jak znaleźć noclegi w górach? Nie warto czytać ogłoszeń w gazetach codziennych.

Masz ochotę wzbogacić swą wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeżeli w tym celu przeczytasz informacje z witryny (http://kodak.wroclaw.pl/fotokoszulki-ze-zdjeciem), które dla Ciebie stworzyliśmy w następnym linku.

W nich dostaniesz tylko krótki tekst o warunkach i jesteś zmuszony zaufać dwóm zdaniom charakterystyki. Obecne technologie pozwalają na o dużo więcej. Poszukaj noclegów w Zakopanem w sieci. Dużo właścicieli pensjonatów zrozumiało, że trzeba iść z duchem czasu i zaczęło reklamować swoje usługi w cyberprzestrzeni. Tą drogą obok pisanego opisu zobaczysz też fotki obiektu, co z pewnością ułatwi ci lepiej podjąć decyzję.

Nie umieć powiedzieć, na co uważnie patrzeć typując lokalizację na bal sylwestrowy? Najpierw dowiedz się, czy oprócz rachunku za noc nie będzie żadnych innych opłat. Przeczytaj dokładnie, jakie są warunki noclegowe – czy jest w hotelu porządne ogrzewanie (wiadomo, zimy w Tatrach bywają bardzo ostre) i czy jest wi-fi. Jeśli gospodarz gościńca wydaje bal sylwestrowy, dowiedz się, czy zabawa w nim nie przynosi dodatkowej opłaty i co za nią dostaniesz. Zazwyczaj gospodarze zapewniają wieczerzę oraz symboliczną kieliszek wina musującego na północ. I wreszcie zbadaj, gdzie konkretnie leży hotel i ile kilometrów jest od popularnych okolicznych atrakcji, takich jak centrum miasta.

Źródło: Eholiday.pl
Comments are closed.