Prędkie sposoby na doskonałą garderobę

Prędkie sposoby na doskonałą garderobę

prezentujemy parę reguł, dzięki którym nauczysz się planować własne sprawunki, stylizacje jak też stworzysz garderobę idealną nie rujnując własnego portfela.
Na początek weź sobie wolne po czym cały dzień poświęć na sprzątanie w garderobie.

Posegreguj rzeczy na te, w których chodzisz każdego dnia oraz takie, jakich powiedzmy sobie szczerze, nie założysz już nigdy. Nie oszukuj się, iż może jeszcze pewnego dnia przyjdzie na nie czas. Nie wahaj się i pozbądź się ich. Pozbądź się także wszystkiego, co zniszczone.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu informacji na wątek podnoszony w niniejszym wpisie, to wejdź tu zegarki damskie orient – niewątpliwie te materiały także Cię zaciekawią.

Jeżeli nie zszyłaś dziurki od paru miesięcy, bądź uczyń to natychmiast, bądź po prostu wyrzuć ją. Postaraj się uratować co się da: odnów zmechacone sweterki a także szale. Użyj do tego celu tzw. golarki do ciuchów, nada się również zwyczajna maszynka do golenia, ale powinnaś obchodzić się z nią dosyć delikatnie – inaczej podziurawisz sobie ciuchy. Wszystko wyprasuj po czym poukładaj kolorystycznie i tematycznie w szafie.

sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pozbędziesz się starych rzeczy, czas na planowanie. Przejrzyj ukochane strony w sieci jak też gazety. Gdy coś konkretnego wpadnie Ci w oko, bądź zareagujesz „w taki sposób chcę wyglądać” na widok jakiejkolwiek stylizacji, wytnij zdjęcie oraz wklej do zwyczajnego zeszytu albo na ogromną planszę. Gromadź inspiracje bez pośpiechu, po jakimś czasie przejrzyj fotografie oraz wydobądź z nich wspólny mianownik.

Jeśli prezentowana problematyka Cię żywo fascynuje, to bez grymaszenia kliknij tutaj – to niezwykle wiarygodna treść (https://tdruk.pl/odziez-dziecieca/koszulki-dzieciece), która także Cię zaciekawi.

Pomoże Ci to określić własny styl.

Nie wyrzucaj ich, gdy nagromadzisz elementy nawiązujące do wyciętych fotografii, będziesz podglądać połączenia barw, faktur oraz fasonów oglądając kostiumy, suknie oraz bluzki. Stwórz paletę kolorystyczną. Weź pod uwagę w jakich kolorach ładnie wyglądasz.
Comments are closed.