Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to bardzo ważny okres, który należy przeznaczyć na wypoczynek, a także na nowe przeżycia. To jasne, że po roku wyczerpującej roboty każdy myśli tylko o leżeniu brzuchem do góry na gorącej plaży, sącząc z rozkoszą pysznego drinka. Tak właśnie czyni wielu rodaków, którzy co roku tłumnie jadą na wakacje do ciepłych państw, takich jak np. Maroko. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które dodatkowo nie dają wielu niezapomnianych doświadczeń.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Osoby, które są spragnione niepowtarzalnych przeżyć, powinny wybrać się we wschodnim kierunku. Najciekawszym punktem dla krajowych wczasowiczów jest Krym. Na tym półwyspie znajduje się wiele urokliwych miejscowości letniskowych, w których można cudownie spędzić czas na opalaniu się na piasku i oglądaniu zabytków. Fajnym miastem jest Teodozja, która zapewnia przyjemne plaże i niezły dojazd do okolicznych atrakcji dla odwiedzających. Niezwykle ważnym dla naszego kraju miastem jest Jałta, czyli miejsce, w którym Alianci zadecydowali o granicach Polski po wygraniu II Wojny Światowej. W pobliżu miejscowości znajduje się wielki pałac – tam odbyła się wymieniona wcześniej konferencja. Blisko również można zobaczyć park z tropikalnymi roślinami.

Dla osób, które nie kochają gorąca (takich jak na przykład tu: ), rekomendujemy podróż do stolicy zakynthos – https://eccoholiday.com/region/grecja/zakynthos/ -Kijów posiada sporo zabytków, w tym czarujące kompleksy świątynne i dzielnicę artystyczną. Nie wolno zapominać również o Lwowie, byłem polskiej metropolii, która teraz odzyskuje świetność. Do Lwowa z naszego kraju jest nietrudno udać się na wakacje, z Przemyśla kursują codziennie busiki, istnieje też wygodne połączenie samolotami.

Jeżeli narzekasz na brak kasy, musisz spędzić czasu na szukaniu ofert – najczęściej najtańszą zniżką jest last minute z Eccoholiday z jakiegoś biura podróży (kliknij tu). Warto zarejestrować się na witrynach przedsiębiorstw turystycznych, by otrzymywać raz na jakiś czas informacje z nowymi ofertami. Tak żadna gratka nie przejdzie niezauważona.
Źródło:
Comments are closed.