Wielorakość projektów i postaci kolczyków

Wielorakość projektów i postaci kolczyków

Wyroby srebrne ciągną uwagę wielu osób. Jakkolwiek to panie przede wszystkim ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo nakładają biżuterię zrobioną właśnie z takiego kruszcu.
Wielu rodziców decyduje się na to, aby swoim maluchom przebić uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Zachęca ich do tego w szczególności to, że dzieci dostają z okazji chrztu właśnie różnego gatunku kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza funkcją ozdobną srebro ma antyseptyczne cechy. Srebro – https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Z-cyrkonia-498.html – ma działanie odkażające, zabija drobnoustroje, niszczy albo nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorów i form jakie przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że wolno ich mieć dużo. Kupując kolczyki srebrne dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest zabezpieczenie malca, kolczyk (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) nie ma prawa powodować dyskomfortu. Kolczyki bez względu na tworzywo z jakiego są stworzone potrafią mieć rozmaite wersje zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna forma połączenia kolczyków. Owego typu zapięcie eksponuje w całości część ozdobną produktu w pełni ukrywając się w uchu. Najlepiej nadaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i malutkich kulek. Kolczyki z owego typu połączeniem można z powodzeniem włożyć malutkiej dziewczynce bez obawy, że w trakcie zabawy je zerwie. Bardzo komfortowe są czopy silikonowe. Mają większą nawierzchnię i nie cisną ucha nawet podczas snu.

Srebro jest kruszcem, po jaki projektanci precjozów sięgają o wiele chętniej niż po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej giętkie i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak innymi metalami.
Comments are closed.