Wielorakość projektów i postaci kolczyków

Wielorakość projektów i postaci kolczyków

Wyroby srebrne ciągną uwagę wielu osób. Jakkolwiek to panie przede wszystkim ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo nakładają biżuterię zrobioną właśnie z takiego kruszcu.
Wielu rodziców decyduje się na to, aby swoim maluchom przebić uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Zachęca ich do tego w szczególności to, że dzieci dostają z okazji chrztu właśnie różnego gatunku kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza funkcją ozdobną srebro ma antyseptyczne cechy. Srebro ma działanie odkażające, zabija drobnoustroje, niszczy albo nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorów i form jakie przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena powodują, że wolno ich mieć dużo. Kupując kolczyki srebrne dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest zabezpieczenie malca, kolczyk nie ma prawa powodować dyskomfortu. Kolczyki bez względu na tworzywo z jakiego są stworzone potrafią mieć rozmaite wersje zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna forma połączenia kolczyków. Owego typu zapięcie eksponuje w całości część ozdobną produktu w pełni ukrywając się w uchu. Najlepiej nadaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i malutkich kulek. Kolczyki z owego typu połączeniem można z powodzeniem włożyć malutkiej dziewczynce bez obawy, że w trakcie zabawy je zerwie. Bardzo komfortowe są czopy silikonowe. Mają większą nawierzchnię i nie cisną ucha nawet podczas snu.

Srebro jest kruszcem, po jaki projektanci precjozów sięgają o wiele chętniej niż po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej giętkie i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak innymi metalami.
Comments are closed.