Co ma symbolizować powszechnie używany przez jubilerów znak nieskonczoności?

Co ma symbolizować powszechnie używany przez jubilerów znak nieskonczoności?

Chyba każdy z nas spotkał się kiedyś ze starożytnym znakiem pod nazwą Uroboros, który prezentuje węża jedzącego swój ogon. Symbol taki jest od XVII w. używany także w matematyce w postaci przewróconej poziomo ósemki.

oferta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Taki znak złotnicy chętnie stosują do wytwarzania precjozów.
kobiety

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Symbolizuje on nieskończoność oraz powtarzalność natury, koncepcję odradzania, perfekcję, harmonijność, balans sił, ciągłość przemian oraz bogactwo. Jest nie tylko niezwykle stylowy, ale również bez wątpienia ładny. Dlatego też jubilerzy tak chętnie sięgają po taki symbol. Jest używany w wypadku łańcuszków czy też pierścionków. materiałem do jego tworzenia jest najczęściej srebro albo złoto.

Koniecznie zobacz na stronie (https://www.galerialucznik.pl/pl/menu/agd/agd-do-kuchni/sokowirowki-i-wyciskarki-736.html) analogiczne wpisy. Tam również zobaczysz coś pasjonującego, ponieważ przedstawia ona zbliżoną problematykę.

Przedmioty z takim symbolem mogą dać sobie np. koleżanki lub młodzi małżonkowie – oni wyjątkowo mogą potrebować bogactwa i szczęścia.

Dla przykładu jeśli chciałbyś, żeby Twoja narzeczona pamiętała, że Ci na niej zależy, możesz podarować jej taką, np. bransoletę. Dlatego też jeżeli interesuje Cię symbol nieskończoności biżuteria z takim motywem jest dostępna u każdego dobrego jubilera. A kto powiedział, że nie możesz zlecić biżuterii z dodatkowym imieniem Twojej wybranki? Napis może być wygrawerowany lub stanowić oddzielny detal. Osoby bardziej wymagające mogą też zakupić wyrób udekorowany drogimi kamyczkami. A przecież diamenty także są wieczne.

Wersje stworzone dla płci męskiej są za to grubsze. Dla przykładu modne są bransoletki dla mężczyzn, które posiadają symbol nieskonczoności wykonany ze złota o próbie 333 i oferowane w cenie około 100 złotych.
Comments are closed.