Słoneczny Egipt czy niezwykła grecka wyspa?

Słoneczny Egipt czy niezwykła grecka wyspa?

Wakacje na półmetku. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni wytęskniony urlop mają wciąż przed sobą. Ale w który zakątek świata wyruszyć? Zdecydować się na polskie wybrzeże, greckie wyspy czy cały czas niedocenioną Albanię Na ogół planując urlop kierujemy się ceną.

Pierwsza myśl: najtaniej będzie w kraju. Ale kiedy pogoda nie dopisuje (co trzeba przyznać zdarza się bardzo często nad polskim morzem)

Kobieta na wielbłądzie

Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com

snujemy się między smażalnią ryb, straganami a kawiarnią. Wówczas koszty wzrastają. A kiedy dodatkowo jesteśmy rodziną z małymi pociechami? Wtedy dociera do nas, że cena ma istotne znaczenie, ale równie ważny jest komfort wypoczynku.

Może więc zdecydować się na dalsze wojaże? Tym bardziej, że bilety lotnicze możemy dziś dostać w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy przejrzeć oferty biletów w internecie. Nowa kultura, nowe ciekawe smaki, gwarancja pogody oraz czas podróży – to zalety zagranicznych wyjazdów. W ostatnich latach Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję i Egipt.

Argumentów dla których warto odwiedzić słoneczną Helladę jest długa lista. Najważniejsze to widoki, architektura i pewna pogoda od wiosny do późnej

Morskie wybrzeże

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

jesieni. Greckie knajpki również zachęcają nas pachnącym słońcem i morzem świeżym jedzeniem, domowym winem i niesamowitym klimatem nocnego biesiadowania.

A tańce greckie, pieśń śpiewana przy akompaniamencie buzuki? Jeszcze długo po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach. Grecja to idealne miejsce na urlop zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych. Słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu mowy o nudzie! Z tego względu do dzieła – już dziś zacznijmy od poszukiwania ofert last minut Grecja.

Egipt z kolei to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Odnajdziemy tam dużo fantastycznych zabytków i budowli. Egipt to Egipt – https://www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Egipt:1 -ież wymarzone miejsce dla amatorów windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje bardzo rozbudowana baza hotelowa od niedużych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po ekskluzywne ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać przy basenie osób, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty. Odpowiedź na pytanie: -”Czy warto wybrać Grecję i Egipt?” jest prosta i oczywista: – W A R T O !

Comments are closed.