Niezbędnik piechura

Niezbędnik piechura

Niedługo słoneczne dni, a zatem idealna pora, by wyrwać się z pracy i skoczyć na zbawienny urlop. Dni świąteczne na początku maja w tym roku będą pogodne, warto więc już dziś zaplanować sobie wyjazd. Niestety, na parę tygodni przed terminem raczej trudno dostać wolne noclegi. Jednak jest rozwiązanie sytuacji – czemu by nie pojechać pod namiot? Lub na wędrówkę po szczytach górskich, z noclegami w schroniskach? Jeżeli odpowiada ci taka opcja, powinieneś teraz pójść do dedykowanego sklepu, żeby zamówić dobre akcesoria turystyczne.

Tatry

Autor: hosiawak
Źródło: www.flickr.com

Oto katalog akcesoriów, które należy mieć ze sobą, kiedy wyruszasz na szlak:

Plecaki turystyczne – jest to element wyposażenia, na kupno którego nie należy szczędzić pieniędzy. Najkorzystniej jest kupić plecak lepszej marki, ponieważ daje to pewność, że nie rozleci się on po paru pakowaniach. Oprócz pojemności plecaka zwróć uwagę na ergonomię użytkowania.

Zagadujecie nas często o naszą kolejną witrynę. Oto ona. Trzeba kliknąć w poniższy link i można zobaczyć ponadto (http://eccoholiday.com/p/grecja-mykonos) następne ciekawe wpisy.

Plecaki turystyczne warto zawsze przed kupnem przymierzać! Wygoda wędrowania z plecakiem jest kluczowa dla każdego piechura. Dla turystów: marmot.

Porządne trapery – były przypadki głupich wędrowców, którzy wspinali się po górach w klapeczkach lub trampkach. Nie powtarzaj ich błędu, kup wygodne i wytrzymałe obuwie, pomyślane na górskie szlaki.

Namiot biwakowy – trzeba mieć taki, który jest wykonany z mocnego surowca, który efektywnie chroni przed ciężkimi warunkami pogodowymi. Porządny namiot powinien być też poręczny, byś nie miał trudności z wnoszeniem go na szczyty.

Śpiwór – wytworzony z solidnego i ciepłego surowca.

Jeśli zainteresował Cię opisywany tekst, zobacz jeszcze ten link. To bez wątpienia ta oferta, na której znajdziesz podobne informacje!

Musi dać ci ciepło, kiedy będziesz spał na samej ziemi.

Kompas – na szlakach tablet z Google Maps za dużo ci się nie przysłuży. Zamów aktualne mapy okolicy, w której będziesz przebywał oraz dokładny kompas. Sprawdź: bateria do smartfona – świetna rzecz, która może uratować życie. W swoim smartfonie wyłącz opcje, które drenują energię i nie zapomnij wklepać aktualnych numerów do GOPRu.

Termos – kawa w czasie drogi po górach to wspaniała rzecz. Napoje możesz uzupełniać w schroniskach.

Comments are closed.