Każda kobieta wie, że ładny biust jest jej atutem – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale także o zdrowie

Każda kobieta wie, że ładny biust jest jej atutem – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale także o zdrowie

Piękny biust powoduje, że każda kobieta czuje się niezwykle ponętna. Jednakże istnieje również druga strona medalu, która twierdzi, że za pięknym biustem idzie także dobra forma.

biustonosz push-up

Autor: adidas
Źródło: adidas
Powinniśmy pamiętać, że w trosce o plecy trzeba zawsze kupować odpowiednie staniki.
Może to dziwić, ale wiele Polak nie potrafi wybrać odpowiedniego stanika. Dlatego w naszym kraju tak modny w ostatnim czasie stał się profesja brafitterki – czyli kobiety, która pomoże nam kupić odpowiedni biustonosz. Dla kobiet z małymi piersiami zawsze idealny jest biustonosz push-up, który sprawi, że optycznie nasze piersi będą jędrniejsze oraz podniosą się lekko ku górze. Biustonosz (przejdź) push-up jest bardzo dużym plusem dla tych pań, które uważają, że mały biust jest przyczyną ich kompleksów.
Także biustonosz balkonetka będzie modelem, który jest idealny dla małego biustu.

Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowo ciekawego na podnoszony w tym poście temat, to kliknij oraz sprawdź tekst (http://www.karolina-seeger.pl/) wspomnianego materiału!

Miseczka w tym modelu stanika wydaje się być obniżona i ścięta bardziej poziomo aniżeli w tradycyjnych modelach. Dlatego nazywamy ten rodzaj balkonetką. Biustonosz balkonetka ładnie uwydatnia biust, nie jest polecany jednak do bardzo głębokich i odważnych dekoltów.

Nie zapominamy, że najistotniejsze przy doborze stanika są nasze zdrowie i wygoda. Dopiero potem możemy zwracać uwagę na eleganckie wykończenie, markę lub odcień.

Jeżeli nie jesteś pewna jaka wielkość oraz model jest idealny dla Ciebie, to warto poprosić o pomoc brafitterkę. Nie wolno się wstydzić, to w końcu jej praca. Ponadto może się okazać, że za jej radą w końcu będziemy nosić wygodne staniki dobrane idealnie do biustu.
Comments are closed.