Każda kobieta wie, że ładny biust jest jej atutem – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale także o zdrowie

Każda kobieta wie, że ładny biust jest jej atutem – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale także o zdrowie

Piękny biust powoduje, że każda kobieta czuje się niezwykle ponętna. Jednakże istnieje również druga strona medalu, która twierdzi, że za pięknym biustem idzie także dobra forma.

biustonosz push-up

Autor: adidas
Źródło: adidas
Powinniśmy pamiętać, że w trosce o plecy trzeba zawsze kupować odpowiednie staniki.

Może to dziwić, ale wiele Polak nie potrafi wybrać odpowiedniego stanika. Dlatego w naszym kraju tak modny w ostatnim czasie stał się profesja brafitterki – czyli kobiety, która pomoże nam kupić odpowiedni biustonosz. Dla kobiet z małymi piersiami zawsze idealny jest biustonosz push-up, który sprawi, że optycznie nasze piersi będą jędrniejsze oraz podniosą się lekko ku górze. Biustonosz (przejdź) push-up jest bardzo dużym plusem dla tych pań, które uważają, że mały biust jest przyczyną ich kompleksów.
Także biustonosz balkonetka będzie modelem, który jest idealny dla małego biustu. Miseczka w tym modelu stanika wydaje się być obniżona i ścięta bardziej poziomo aniżeli w tradycyjnych modelach. Dlatego nazywamy ten rodzaj balkonetką. Biustonosz balkonetka ładnie uwydatnia biust, nie jest polecany jednak do bardzo głębokich i odważnych dekoltów.
Nie zapominamy, że najistotniejsze przy doborze stanika są nasze zdrowie i wygoda. Dopiero potem możemy zwracać uwagę na eleganckie wykończenie, markę lub odcień.

Jeżeli nie jesteś pewna jaka wielkość oraz model jest idealny dla Ciebie, to warto poprosić o pomoc brafitterkę. Nie wolno się wstydzić, to w końcu jej praca. Ponadto może się okazać, że za jej radą w końcu będziemy nosić wygodne staniki dobrane idealnie do biustu.
Comments are closed.