W jaki sposób dobrać obuwie do okrycia?

W jaki sposób dobrać obuwie do okrycia?

Powinnyśmy mieć na uwadze o tym, iż niewłaściwe dobrane buciki mogą popsuć nawet najstaranniej przygotowaną stylizację. W związku z tym warto przeznaczyć nieco czasu na przyswojenie paru głównych, uniwersalnie obowiązujących reguł. Sprzymierzeńcem kobiet utyskujących na nazbyt obszerne łydki pozostają buty damskie na obcasie oraz koturnach, najodpowiedniej głęboko wycięte z przodu.

Buty damskie

Autor: Kasya Shahovskaya
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku koturnów liczą się tylko te nadzwyczaj zgrabne, należycie wyprofilowane, najlepiej w identycznym odcieniu jak pozostałość butów. Unikać należy butów kończących się w najszerszym miejscu łydki, luźnych kozaków, czy też dużych zdobień i frędzli. Niezbyt korzystnie wygląda połączenie balerinek oraz spódnicy. Inblu klapki – przegląd ? Odwrotnie muszą czynić panie szczupłe, chcące nieco zaokrąglić swoje kształty. Sandały damskie bądź czółenka – wszystkie te opcje są mile widziane w wyjątkowo ozdobnych wersjach, z fantazyjnymi wykończeniami. Szczupłe stopy świetnie prezentują się w bucikach z rzemykiem dookoła kostki.

Wiele okazji potrzebuje specjalnej obwoluty, a co się z tym wiąże – stroju, dlatego wybierając się na spotkanie za każdym razem powinnyśmy wiedzieć, jaki charakter będzie ono posiadać. Jeżeli będą to negocjacje biznesowe, dresscode nakazuje założyć buty na większym obcasie czy klasyczne czółenka, pamiętając o tym, aby palce zawsze były zasłonięte.

Buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu
Właściwe dostosowanie butów do okazji to nie tylko oznaka dobrego stylu, lecz także wyraz szacunku dla ludzi z którymi się spotkamy, a także wyraz naszego zrozumienia sytuacji. Podobnie nieodpowiednio wyglądać będą tenisówki noszone w czasie ważnej uroczystości, jak także wysoki obcas w trakcie przechadzki po lesie.
Sandałki Bartek – na co zwrócić uwagę?
Najlepiej wyszukiwać rozwiązań łączących modę z komfortem, czego przykładem są tak popularne od paru sezonów botki (damskie botki) na koturnach, wciąż kusząco spoglądające na nas ze sklepowych półek. I chociaż psychologia odzienia to dyscyplina kontrowersyjna, możemy się zgodzić, iż świadomość interesującego wyglądu u kobiet to jeden z determinantów ich dobrego samopoczucia. Podług fachowców od wizerunku kobiety nadzwyczajną uwagę przywiązują do stroju a także dodatków. Wiedząc iż znakomicie wyglądają, są pewne siebie. Przeanalizuj
Comments are closed.