Dress code stylowej dziewczyny – co założyć do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

Dress code stylowej dziewczyny – co założyć do biura żeby nie naruszyć powagi swego miejsca pracy?

Szczęśliwe bez wątpienia są kobiety, które pracują w różnego typu miejscach, gdzie nie obowiązuje właściwie żaden dress code i można na co dzień przyjść do pracy w zupełnie dowolnych ciuchach.

Sporo z nas jednak pracuje w biurze czy przy obsłudze klientów, a wówczas zwykle trzeba się ubierać trochę bardziej elegancko. Co zatem wybierać do biura żeby wyglądać naprawdę stylowo?

firmy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia długość sukienki
Długość sukienki czy spódnic niewątpliwie zwykle jest najbardziej kontrowersyjną kwestią jeśli chodzi o kobiecy ubiór. Wprawdzie chyba każda z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, iż miniówka bez wątpliwości nie jest najlepszym ubiorem do biura, jednakże spódnica do kolan zazwyczaj budzi już kontrowersje. Sporo z nas ma ładne nogi i uwielbia je eksponować, jednakże po pierwsze miniówka bez wątpliwości odpada, po drugie zaś – zobacz na początku, czy inne dziewczyny w biurze noszą spódnice odsłaniające kolana czy jednak dłuższe – najlepszym wyjściem zwyczajnie będzie się do tego dopasować, gdyż każde biuro ma w tej sprawie inne przyzwyczajenia.
Paznokcie oraz makijaż
miniówka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest również z paznokciami i makijażem – z pewnością nie można z nimi przesadzić. W większości przypadków nie będzie jednak większego problemu z paznokciami pomalowanymi na przykład na bordowo. Raczej powinnaś wystrzegać się bardzo jaskrawych kolorów, jednakże z drugiej strony nie warto się umartwiać.

Podobnie z makijażem (więcej informacji maszynka do permanentnego) – dzisiaj maluje się właściwie każda dziewczyna, zatem raczej nie powinien nikomu przeszkadzać.

Masz uczucie, że pokrewne posty wyjaśnią Ci lepiej tę kwestię? Jeżeli tak myślisz, zobacz w tekście (https://prozoo.pl/sklep/) inny tego typu punkt widzenia.

Musisz jednakże zostawić makijaże w stylu smokey eye na wieczorne wyjścia ze znajomymi lub na randkę z ukochanym.

Comments are closed.