Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni są wzrokowcami

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni są wzrokowcami

To jest udowodnione i sprawdzone. Ich spojrzenia zawsze podąża za modnie ubranymi dziewczętami, które umieją wyeksponować swoje zalety odpowiednim strojem i co tu więcej mówić – odsłonią ubiorem co nieco.

trampki

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
spódnice
Co ściąga na nas męskie spojrzenia? Drogie dziewczęta, nie ukrywajmy, iż na mężczyzn najbardziej działają krótkie spódnice i sukienki. Nic tak bowiem nie nadaje sylwetce takiej lekkości jak one. panowie nie są wstanie nie obrócić się za paniami ubranymi w takie spódnice (zobacz także spódnice plus size) lub też sukienki – jeśli do tego włożymy również buty na wysokim obcasie, panowie są nami zauroczeni. My wiemy o tym doskonale, z jakiego powodu zatem tak z przyjemnością wkładamy spodnie i luźne sweterki? Przecież spódnice jest możliwe zakładać i też jesienną porą. Świetnie przecież prezentują się w zestawieniu z kurtką lub też płaszczem.

Jeżeli musisz bezzwłocznie wyszukać pokrewne materiały odnoszące się do analizowanego zagadnienia, zobacz dodatkowe info na innej tego rodzaju stronie.

A w domu, czy tutaj nie niewskazane jest się bardziej postarać o taki strój, który wpadnie w oko naszym partnerom? To naprawdę niewiele, a zobaczycie, iż Wasi panowie ponownie będą Was zdobywać. Utyskujemy czasami, że panowie po latach związku nie starają się jak kiedyś. A my jesteśmy bez winy w tym momencie? My kobiety przecież też mniej się staramy, by nasz partner wodził za nami wzrokiem. To my niedbale zakładamy na siebie to co mamy pod ręką. Kochane panie, najwyższy czas to zmienić.

Krótkie spódnice czy sukienki każdorazowo w takim przypadku pomagają.
Zdobywajmy siebie od początku każdego dnia. Przyjemnymi gestami, pełnymi pożądania spojrzeniami – tak rzeczywiście może być nawet po wielu latach związku, ale zabiegać o to muszą obie strony.
Comments are closed.