Trampki jako przydatne obuwie

Trampki jako przydatne obuwie

W dzisiejszych czasach trampki to nie tylko buty szkolne, to uniwersalne buty, które wspaniale wpisuje się w sporo stylizacji i pasują do różnorodnych charakterów ubierania.

kobieta w koszulce nocnej na łóżku

Autor: Danni Angel
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie przeżywają autentyczny renesans ukazując się nawet na wybiegach najsłynniejszych światowych projektantów.
Trampki, jednakowo jak przydatne sandały to obuwie, które wyznaczają obowiązkowy element każdej szafy wiosną i latem. Świetnie sprawdzą się na wakacjach, gdyż można włożyć je również do szortów, jak i spódnicy, czy zwiewnej sukni.

Nie zwlekaj! odwiedź nasz niezły serwis i poleć go wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To istotne, aby dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Trampki będą prezentować się rewelacyjnie w kompozycjach sportowych, na co dzień, a także wytwornych. Są ogromnie wygodne i naturalnie dlatego mają tak wielu sympatyków. Modne są modele jednakowe kolorystycznie na czarnej, albo białej podeszwie. Nie brakuje natomiast także takich z efektownymi wzorkami, a nawet haftowane. Trampki slip-on to prawdziwy przebój ostatnich paru sezonów. Z powodzeniem sięgać po nie mogą tak jak panie, jak i panowie. Slip-ony to buty nie tylko komfortowe, ale też niezwykle wielofunkcyjne. Pasują zarówno do szykownych stylizacji, jak i ubiorów bardziej casualowych, bądź sportowych. Noszą je mężczyźni i kobiety do wielorakich stylizacji.

bambusowe pieluszki

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Trampki za kostkę dziś noszą wszyscy, to wyznacznik miejskiego stylu, łączenia ze sobą nieoczywistych detali ubrania.

Pamiętajmy jednak, że to obuwie za kostkę z racji swojej budowy będą jednym z głównych akcentów naszej stylizacji. Dlatego nie przesadzajmy z barwą, bądź też fasonem sukienki. Bardzo dobrze sprawdzą się również w zestawieniu z krótkimi spodenkami.
Comments are closed.