Gdzie spędzasz tegoroczne ferie? Boisz się tłumów dzieci w górach? Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Gdzie spędzasz tegoroczne ferie? Boisz się tłumów dzieci w górach? Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Zimą naturalnie ciągnie większość ludzi w góry – jeżeli na dodatek jeździsz na nartach lub snowboardzie lub zwyczajnie masz dzieci w wieku szkolnym, wtedy na pewno planujesz także ferie zimowe akurat w górach.

Zwykle jednak w takim czasie w górach są prawdziwe tłumy ludzi i wiele z nas się tego zwyczajnie obawia. Sprawdź, jakie mamy sposoby na uniknięcie tłumów na stoku!
Wybierz mniej znane miejscowości
Oczywiście jeśli myślimy o wypadzie w góry, wtedy niewątpliwie przychodzi nam na myśl przede wszystkim Białka Tatrzańska i Zakopane. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że zimowisko w górach może być tak samo udane w mniej znanych miejscowościach – oczywiście zwykle są tam trochę skromniejsze stoki i mniej atrakcji dla dzieciaków, jednak jeśli chcesz unikać tłumów, wtedy na pewno będzie to świetne rozwiązanie.

To prawda, że informacje pod tym odwołaniem są przykuwające uwagę, więc jeżeli masz ochotę uzyskać większą ilość danych na opisywany temat, to przejdź do tekstu (http://www.horyzont.net.pl/co-zjesc-w-hiszpanii/) – link jest tutaj.

Tego rodzaju zimowisko w górach to zwykle również znakomita okAzja do spędzenia dużej ilości czasu z własną rodziną, co także powinieneś docenić.

wyjazd w innym terminie?
molo

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz dzieci w wieku szkolnym, wtedy z pewnością będzie znacznie ciężej, bowiem będziesz związany terminem ich ferii. Dla chcącego jednak nic trudnego – co powiesz na przykład na Wielkanoc w górach? Początkowo rodzina pewnie nie będzie zachwycona, że zrywacie z klasycznym modelem świąt, jednakże taki kilkudniowy wyjazd na narty zdecydowanie zrobi wszystkim dobrze.

Zwykle nie ma wtedy takich tłumów na stoku, więc będziesz bez żadnego problemu mógł oddać się zimowemu szaleństwu. Tego rodzaju rozwiązania zyskują coraz większą popularność, więc powinieneś naprawdę mocno się spieszyć!
Comments are closed.