Kolczyki z bursztynu – a więc, biżuteria na każdziutką okazję, choć nie na każdziutką kieszonkę

Kolczyki z bursztynu – a więc, biżuteria na każdziutką okazję, choć nie na każdziutką kieszonkę

Bursztyn to rodzaj kamienia, który to istnieje już od zarania dziejów. Jest to rodzaj zastygniętej żywicy, którą z pewnością często będąc dzieckiem widziałeś nie jedynie na jarmarkach z biżuterią, ale i na stoiskach, w których to były „nietypowe” rzeczy, w których nie posiadając problemiku wypatrzyliśmy kawałki pięknej skałki, a w nim zatopionego robaczka albo nawet jakieś małe zwierzątko, które to przeciwko pozorom ma możliwość mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet miliony oraz miliardy latek.

buty

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

kobieta

Autor: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Bursztyn to jednak dla wielu spośród nas obecnie biżuteria i to dokładnie na niej – a konkretnie na jej „dousznej” alternatywie – się dzisiaj skoncentrujemy…
Jeśli jeszcze się nie zorientowałeś, to już wyjaśniamy, że nasz dzisiejszy temacik zostanie poświęcony kolczykom, wraz z elementami bursztynowymi. Tego typu kolczyki z bursztynu, jest to przepiękna ozdóbka, którą to jak łatwo się domyśleć noszą w szczególności dziewczyny, chociaż jak wiadomo, istnieją przeróżni persony, dlatego i niektórzy chłopacy noszę ten rodzaj „błyskotek”, ale dla nich jednak biżuteria wraz z bursztynem głównie koncentruje się na bransoletach. Powracając jednakże do temaciku, kolczyki z bursztynu są idealne właściwie na każdego typu okazję – wspaniale bywa jednakże pamiętać, iż tego typu rzeczy w ogóle nie bywają taniutkie.

Za malutkie kolczyki typu wkrętki, zazwyczaj zapłacimy od okolicy 50 złotych wzwyż, a zauważmy, że bywa to Naprawdę malutki kawałeczek bursztynu, najbardziej często osadzony wewnątrz maleńkim kawałku srebra.

Tylko teraz obejrzyj także (https://amelia-wedding.pl/) ten artykuł, który jest niezwykle interesujący. Wykonaj to właśnie teraz! Zobaczysz, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Im bardziej duży kawałek (i im bardziej „czysty”), tym możemy być pewni, że zapłacimy za niego więcej, nawet parę tysięcy.

Comments are closed.