Ile kosztuje dobry posiłek w Wietnamie i z jakiego powodu należałoby odwiedzić ten kraj?

Ile kosztuje dobry posiłek w Wietnamie i z jakiego powodu należałoby odwiedzić ten kraj?

Czy wiesz, że istnieje pewny ciekawy Azjatycki kraj, w którym w jego płn. części są cztery (podobnie jak w naszym kraju ) pory roku, ale w południowej już tylko dwie? Zaliczają się do nich (podobnie jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.

Internet

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj, o którym mowa w niniejszym artykule to śliczny i pełny zielonych gór Wietnam. Jego północną część dobrze jest zwiedzać od czwartego miesiąca w roku do października, gdyż zimy mogą tam być tak samo zimne jak w Polsce. Jeśli natomiast pragniemy zwiedzić południową część Wietnamu, to moglibyśmy to zrobić praktycznie o dowolnej porze roku. Jeżeli nie wiesz, jak można by się tam dostać, to należałoby wspomnieć, że najbardziej wygodnie byłoby to zrobić drogą lotniczą z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić ok..

Nie ociągaj się – czytaj dalej, jeśli zaintrygowały Cię notki z tekstu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod poniższym linkiem znajdziesz więcej informacji.

dwa tys. PLN. Naturalnie można by się tam dostać z przesiadkami przez np. Kubę, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych tanich linii lotniczych) można by za podróż do Wietnamu zapłacić jeszcze mniej. Jeśli idzie o podróżowanie po terenie tego państwa, to niezwykle popularne są pociągi oraz autobusy. Można też skorzystać z niezwykle tam popularnych skuterów i motocykli.

autobusy

Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
wietnam

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Warto wspomnieć, że przebywając w Wietnamie nie musimy posiadać także żadnych problemów ani z odnalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znajdowaniem dobrych oraz niedrogich restauracji. Należałoby powiedzieć, że w tym państwie targowanie się jest normalne i tym samym, jest w tzw. dobrym tonie.

Zakwaterowanie w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje ok. 10 dolarów amerykańskich, z kolei za przeciętny obiad zapłacimy około dwóch USD. Naprawdę należałoby odwiedzić ten piękny kraj choćby dla jego przepięknych widoków.
Comments are closed.