Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

Jak wybrać pierścień zaręczynowy?

Dla wielu facetów chwila oświadczyn i wszystkie przygotowania do nich łączą się z pewną dozą stresu a także niepewności.
Jak to uczynić? Co powiedzieć? I który wybrać pierścień? Najczęściej wybiera się pierścień złoty, bowiem szlachetność owego kruszcu odpowiada niejako wadze sytuacji.

bransoletki

Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto złoto jest mocne, dzięki temu jest szansa, że pierścień będzie w niezmienionym stanie ozdabiał rękę ukochanej przez cały okres narzeczeństwa. Dobór koloru złota to już sprawa gustu, najlepiej jest taktownie wypytać o to partnerkę albo przyjrzeć się, jaką biżuterię nosi. Klasyczny i znany nam z kinematografii pierścionek zaręczynowy jest to drobny złoty pierścień z brylantem.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Będzie nam miło, jeżeli zdecydujesz się na przejrzenie następnych. Po prostu kliknij stronę i przeloguj się do kolejnej witryny.

Jednak nie każdy wybierze klasykę i nie każdego stać na pierścień z brylantem. Proponuję wziąć pod uwagę swe możliwości pieniężne i fakt, czy ukochana przywiązuje dużą wagę do tego, by w jej pierścionku zaręczynowym znalazł się brylant. Jeżeli finanse nie pozwalają, brylanty mogą z powodzeniem zastąpić na przykład cyrkonie. Możesz również wybrać całkowicie inny kamień: szafir albo nawet rubin. Być może ukochana lubi szczególnie jakiś z tych kamieni czy zwyczajnie przy wyborze wpadnie Wam w oko pierścień z szafirowym oczkiem i będziecie już wiedzieć, że to ten.

Z pewnością każdemu mężczyźnie zależy, ażeby wybrany pierścionek trafił w smak oblubienicy, tak, ażeby nosiła go z zadowoleniem.

Przyjrzyjcie się jej biżuterii, w szczególności pierścionkom, jeżeli je nosi. Czy woli bezpretensjonalną biżuterię, czy wprost przeciwnie, rzucającą się w oczy? Pierścień zaręczynowy można zakupić w tradycyjnym sklepie bądź zakupić pierścionki sklep internetowy.
Comments are closed.