Jaka biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Jaka biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Asortyment biżuterii to nadzwyczaj pojemne określenie, które w pierwszej kolejności łączy nam się ze światem kobiecych stylizacji.
Nowoczesny świat bardzo stara się likwidować jednakże te twarde podziały między tym co wolno obu płciom i co „przystoi” w świecie ich mody.

Rezultatem tego są kolejne kolekcje sezonowe dla mężczyzn, które mają coraz to więcej elementów (szczególnie dodatków) wspólnych z tym, co oferuje się paniom. Reguła owa dotyczy również biżuterii, na co wskazują najbardziej znamienici projektanci świata mody. Projektanci stają na głowie ażeby zapewnić nam satysfakcję a także wzornictwo, jakie będzie w stanie uwydatnić naszą niepowtarzalność oraz płeć, więc dlaczego nie skorzystać z owej okazji, zwłaszcza jeśli na co dzień wolimy styl oficjalny, bądź też obracamy się w kręgach biznesowych? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami męskiej mody!

jazda na rowerze

Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Męska biżuteria powinna być za każdym razem prosta. Rezultat, który chcemy otrzymać to wytworność, a nie kicz, stąd powinniśmy zastanowić się także nad sposobem noszenia bransoletki. Zgodnie ze sugestiami, jakie daje nam świat mody, są dwie drogi ich wkładania: na tym samym nadgarstku co zegarek albo na przeciwnej dłoni do tej, na której dany mężczyzna nosi własny zegarek.

Jeśli chcesz znaleźć pewne dane, zerknij i sprawdź naszą informację (http://www.jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html) – tu znajdują się wyłącznie ciekawe oferty. Upewnij się, nie zawiedziesz się.

Należy także zadbać o wybór odpowiednich materiałów.

Kiepską decyzją będzie dla przykładu wybór bransolety z fragmentami pozłacanymi, bowiem zużycie owej wierzchniej warstwy następuje tu nadzwyczaj prędko, natomiast czerniejące złoto nie prezentuje się zbyt elegancko. Bardziej odpowiedzialną alternatywą jest zaufanie stali szlachetnej, miedzi a także cielęcej skórze. Z pewnością zawsze modny jest męski łańcuszek.
Comments are closed.