Najmodniejsza bielizna roku 2014

Najmodniejsza bielizna roku 2014

Ze względu na coraz bardziej fascynujące zjawiska zachodzące w sferze mody coraz trudniej być na topie, jeśli chodzi o odpowiednią bieliznę. W dwudziestym pierwszym wieku warto zawsze postarać się, by być na bieżąco z pięknymi kreacjami, które zostały dobrze skrojone przez genialnych projektantów, a także wywierają znakomite wrażenie nie tylko gdy już są przedstawiane na wybiegu. Niewątpliwie świetnym przedsięwzięciem jest przyjrzenie się popularnych i nad wyraz docenianych przez grono użytkowników u światowych wytwórców.

kobieta w czarnej bieliznie

Autor: Jesse Clockwork
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach bielizna potrafi być bardzo zróżnicowana i nieraz pełni inne funkcje, niż jedynie zasłanianie i ochrona części intymnych – chociażby bielizna erotyczna bardziej je odsłania, niż zakrywa. Z kolei kompletnie inne funkcje pełni bielizna (sklep z bielizną męską) termoaktywna – jest to typ bielizny zupełnie użytkowej, użytecznej podczas podróży czy uprawiania sportu. Trendy mody roku 2014 odznaczają się coraz większym zróżnicowaniem w obu tych rodzajach bielizny – coraz częściej można dowolnie wybierać jej konkretne typy w różnych rozmiarach.

Bielizna termoaktywna jest wykonana najczęściej z właściwego splotu dzianiny, która – w zależności od danych potrzeb – zachowuje lub je odprowadza, a oprócz tego odprowadza wilgoć zwiększając znacznie komfort podczas wysiłku fizycznego. Im cieńsza (ciąg dalszy tego materiału: www.lamalama.pl)dzianina, tym bardziej odprowadza wilgoć i ciepło, im grubsza, tym bardziej ogrzewa – dlatego latem zalecany jest cieńszy rodzaj, a gruba bielizna termoaktywna jest używana podczas wspinaczki. Istnieje także typ średni, dobry podczas wiosny. Ten trend na rok 2014 jest wspaniały dla osób aktywnych, które pragną zwiększyć komfort podczas swych sportowych przygód.

shushu.pl

Z kolei osoba pragnąca odmiennych doznań erotycznych może zaciekawić się bielizną erotyczną. Należą do nich różnorodne stroje typu „przebranie”, ale także kuszące piżamy damskie (tu znajdziesz bieliznę od znanych producentów: halki, a może figi absorbujące uwagę mężczyzny, a także najrozmaitsze biustonosze – od popularnych push-upów po ekstrawaganckie, wzięte z burleski peekaboo, które delikatnie podnoszą biust, ale nie posiadają miseczek. Poza takimi okazami bielizny można zawsze nabyć piękne i przystępne cenowo, odpowiednie dodatki. Zwyczajowo lepiej nie żałować pieniędzy na potrzebne komplety bielizny. Warto zatroszczyć się od razu o klimat w sypialni, szczególnie o gustowne, piękne, przydatne i przyciągające uwagę zarazem piżamy damskie.

Pomijając cudowną przyjemność, którą jest nabywanie olśniewających ubrań bieliźnianych, stanowią także wymarzony prezent dla modnej, ceniącej elegancję znajomej czy dziewczyny, lub też koleżanki. Wszelkie tego typu rodzaje bielizny są zaprojektowane z dużą starannością, mają perfekcyjnie skomponowane materiały,jak również cechują się dbałością o kupującego. Taki ubiór z pewnością dodają odwagi każdej kobiecie.
Comments are closed.