Czy znak nieskończoności mógłby pomóc utrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie osób?

Czy znak nieskończoności mógłby pomóc utrzymać miłość dwojga oddalonych od siebie osób?

Przyjaźń to uczucie, które powinno trwać wiecznie. Niestety pewnym osobom, nawet jeśli są w związku jest bardzo trudno podtrzymywać moc uczucia, dlatego też czasami przydaje się jakiś detal, który by przypominał na co dzień o tym, że ktokolwiek na nas w jakimś miejscu czeka.
Tego typu drobiazgiem mógłby być dla przykładu pewien naszyjnik.

clarks

naszyjnik infinity

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to zatem także dobry pomysł na upominek z jakiejś okazji. Może to być pomysł na prezent imieninowy albo z okazji świąt Bożego Narodzenia. W dobrych marketach jubilerskich można by kupić tego typu produkty jak naszyjnik Infinity.

Podoba Ci się taki materiał? Jeśli tak, to na pewno sprawi Ci radość wiadomość, że podobny artykuł jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link biżuteria z perłami.

Znak nieskończoności jest od bardzo dawna używany w branży jubilerskiej. Jeżeli go kupisz, obowiązkowo ponadto poproś, aby złotnik wykonał na nim indywidualne napisy, np. imię kochanej osoby. Tego typu łańcuszek mógłby zostać wykonany z np. czystego albo pozłacanego srebra. Mogłoby być ono próby 0,925, a złoto posiadać aż 18 karatów. oczywiście w sprzedaży są również naszyjniki wykonane ze złotego kruszcu próby przykładowo 585. Doskonale komponuje się z ubiorem osoby, która go zakłada. Jest to ciekawy sposób, żeby uhonorować więzi łączące dwoje ludzi.

Tego typu naszyjnik mógłby mieć regulowaną długość i jest oferowany w niezwykle eleganckim wykonanym ze skóry pudełeczku. Gramatura takiego wisiorka wynosi ok. 2-5g.

Dodatkowo po wewnętrznej stronie opakowania mogłaby być zamieszczona ozdobna tabliczka, na której może być wygrawerowany napis z dedykacją. Tabliczka jest wykonana przy pomocy specjalnego lasera. Naturalnie produkt mógłby również posiadać kamyki szlachetne, przykładowo diamenty albo rubiny.
Comments are closed.