Panie uwielbiają biżuterię – najczęściej tą, która wygląda na drogą oraz elegancką

Panie uwielbiają biżuterię – najczęściej tą, która wygląda na drogą oraz elegancką

Każdy jest świadom tego, że najlepszym przyjacielem niejednej damy są diamenty. Jednakże, nie każdy może sobie na ich zakup pozwolić. Możemy zatem kupić znacznie tańszą biżuterię z cyrkoniami.

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria jest uwielbiana przez znaczny odsetek kobiet. Każda ma ochotę od czasu do czasu zaszaleć z zestawem ekstrawaganckim, ale zwykle preferują wybierać coś bardziej estonowanego. Coś co nie jest zbyt krzykliwe i można bez kłopotów założyć do biura. Pamiętajmy, że niekiedy mniej, znaczy więcej. Szykowna biżuteria najczęściej bywa bardzo subtelna. Jeżeli nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy na kupno drogich pereł lub diamentów, to zawsze można wybrać sztuczne kamienie. Są nimi przykładowo cyrkonie. Nie są one brane z przyrody. Swój początek biorą w laboratorium. Najczęściej są bezbarwne, ale po dodaniu różnych metali czy pierwiastków chemicznych, mogą przyjąć różne odcienie (:na przykład nikiel -brązową, cer -pomarańczową, kobalt – błękitną, chrom – zieloną). Cyrkonie nie posiadają wiekowej historii. Pierwsze pojawiły się we Francji około 50 lat temu. Jeśli przykładowo kochamy bransoletki z cyrkoniami srebrne biżuterie takiego rodzaju możemy bez kłopotów zamówić online. Ofert jest bardzo wiele. Możemy zamówić coś delikatnego lub większego. Możemy również do bransoletki dobrać cały komplet – dla przykładu kolczyki oraz łańcuszek z wisiorkiem.

Srebro, według niektórych pań, jest o wiele bardziej gustowne niż złoto.

Gdy zafascynował Cię prezentowany artykuł, to wejdź na odsyłacz do www (http://fryzjerpiaseczno.pl/stylizacja-paznokci/), który zaprowadzi Cię do cennej witryny – ona starannie omawia ten temat.

Nie jest tak obcesowe. I przepięknie wygląda z cyrkoniami. Wydaje się to być to po prostu cudowne zestawienie.

Comments are closed.