Odzienia, które prawdziwy mężczyzna musi posiadać w swojej garderobie

Odzienia, które prawdziwy mężczyzna musi posiadać w swojej garderobie

Wytworność bywa kwestią pieniędzy, jednak portfel nie jest tutaj najważniejszym wyznacznikiem. Głównie liczy się klasa jak też należycie dobranie ubrania do sytuacji.
Istnieje parę ciuchów, które pomogą wybrnąć z każdej modowej opresji.

białe koszule męskie

Źródło: www.morguefile.com
Muszą się one znaleźć w szafie wszelkiego mężczyzny. Gajer jest to uniform dzisiejszego mężczyzny. Musimy posiadać w garderobie choćby jeden – jeżeli możemy pozwolić sobie wyłącznie na jeden gajer – wyselekcjonujmy ciemnoniebieski. Może służyć nam jako garnitur ( http://www.mengarnitury.pl/ ) biznesowy i codzienny, a na dodatek w wieczorowym oświetleniu granat wygląda na ciemniejszy, pasuje czyli na najbardziej stylowe wyjścia. Gajer zawsze dopasowujemy do sylwetki. Jeżeli mamy mieć w szafie tylko jeden, neutralny będzie garnitur (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/2/Garnitur%20grafitowy) jednorzędowy. Ten gajer wysmukli figurę a długością nogawek możemy również wizualnie troszeczkę „urosnąć”.
Bez białej koszuli zwyczajnie nie da się dzisiaj funkcjonować. Jest ona jednocześnie elegancka jak też twarzowa. Istotne, aby białe koszule męskie wykonane były z należytej jakości tkaniny, nieprzejrzystej i najodpowiedniej ze stuprocentowej bawełny. Jeśli mamy jedynie jedną stylową koszulę, wygodniej, by posiadała rękawy zapinane na guziki. Warto jednak posiadać w garderobie także jakąś koszulę zapinaną na spinki. Te nigdy nie wyjdą z mody, dodają całości dobrego smaku a także akcentują osobowość.

Mankiety nie mogą wystawać na więcej niż jeden centymentr poza rękaw marynarki. Kołnierzyk – jego wielkość oraz kształt – dobiera się do kształtu szyi. Figurę łatwiej będzie wyprofilować zamawiając koszulę na miarę .
Comments are closed.