Które buciki do czerwonej sukienki?

Które buciki do czerwonej sukienki?

Czerwona kiecka na ślub czy też inne wielkie wyjście wisi już w szafie, lecz nadal brakuje pomysłu na buty oraz dodatki? Czerwony jest nadzwyczaj wdzięcznym kolorem i w akcentach może stanowić dopełnienie nieomal każdej stylizacji.
Jednakże gdy wysuwa się na plan pierwszy, na zestawienia kolorystyczne trzeba już uważać.

Niebieska suknia i koralowe buciki to zdecydowanie właściwe połączenie, ale jeśliby przestawić proporcje i zestawić czerwoną kieckę z niebieskimi butami, to rozwiązanie już mocno kontrowersyjne. Oczywiście w zabawie modą wszelkie chwyty są dozwolone, jednak dominująca w stylizacji czerwień wymaga nadzwyczajnej oprawy. Na co dzień możemy bawić się z kolorami, jednak już na większe wyjścia, trzeba pokierować się możliwie najlepszym dopasowaniem.

Warty zainteresowania tekst, prawda? Skoro tak uważasz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie, którą również niewątpliwie uznasz za cenną.

Jeżeli idzie o buciki do czerwonej kiecki, wybór musi być skoncentrowany nie tyle na fasonie, co na odcieniu. Decyzja, które buciki do niej dopasować, powinna podyktowana być rodzajem stylizacji. Jakiego rodzaju połączenia kolorystyczne są trendy?

leki i suplememty diety

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
maluch

Autor: Scott Gardner
Źródło: http://www.flickr.com
Czarne czółenka jak też buty w odcieniu nude to 2 najbardziej popularne odcienie, które stanowią bezpieczne połączenie z jakimkolwiek odcieniem czerwieni. Są uniwersalne, a zarazem gustowne. Klasyczne czarne szpilki, sandały z cienkich pasków bądź czółenka nadadzą się do wszelkiej stylizacji – jeżeli tylko pasują do fasonu sukienki, wszelkie chwyty są dozwolone. Jeśli stawiamy na zwiewną sukienkę, lepiej wybierzmy buty w odcieniu nude.

Gdy pomyślisz, że warto poznać więcej danych związanych z omawianą tu tematyką, zerknij pod link – w tamtym miejscu znajdziesz pokrewne zagadnienia.

Czarne, szczególnie zabudowane, mogą przydać stylizacji zbędnej ciężkości.

Do okazałych kostiumów wieczorowych, czerń sprawdzi się już doskonale. Biel w odpowiednim odcieniu to też dobra opcja. Zestawienie klasycznej czerwieni ze śnieżną białością może być jednak nadto kontrastowe.
Comments are closed.