Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest takie ciężkie i kosztowne – tak twierdzą wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Podróżowanie jest rewelacyjnie i wcale nie jest takie ciężkie i kosztowne – tak twierdzą wszyscy ci, którzy regularnie to robią

Jest dość duże grono rodaków, którzy pragnęliby wyjeżdżać, ale często coś staje im na drodze – finanse, choroba lub brak urlopu.

Jednak ci, którzy regularnie podróżują, mówią, że to wyłącznie preteksty.

sanatorium

Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze trzeba od razu lecieć na Bahamy. Oczywiście jest to zapewne marzenie wielu Polaków, ale rzeczywiście – na taki urlop należy posiadać więcej czasu i oszczędności. Jednak kto twierdzi, że wyjazdy mogą być wyłącznie w zamorskie oraz egzotyczne kraje. Równie dobrze mamy możliwość zacząć małymi kroczkami i odwiedzić najpierw to, co jest blisko nas. Jeśli jesteśmy przykładowo z Wrocławia, to na pewno wiemy, jak wiele interesujących miejsc otacza to miasto. Już sam Wrocław jest świetnym miejscem do zwiedzania, dla kogoś, kto tam nie mieszka. A za miastem jest równie urokliwie. Toteż Dolny Śląsk na weekend to idealny plan – w szczególności jeżeli mamy czasami problemu z otrzymaniem urlopu. Przy zabukowaniu jednego albo dwóch noclegów również koszt tego wypadu nie powinien przyprawić nas o zawał. Dolny Śląsk jest rewelacyjny. Mamy tu Karkonosze i góry Sowie, gdzie możemy wybrać się na przechadzki pięknie wytyczonymi szlakami. Mamy również inne atrakcje – na przykład zamki Książ i Chojnik. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Mamy możliwość także po prostu cieszyć się pięknymi widokami i odetchnąć od hałasu miasta – ładować akumulatory przed kolejnym okresem w biurze. Z pewnością zakochamy się w tych przepięknych terenach i chętnie będziemy tu wracać regularnie.
Comments are closed.