Gdzie jechać na wakacje?

Gdzie jechać na wakacje?

Frapujesz się dokąd w tym roku pojechać na wakacje? Nasza sugestia to Dominikana.
Nie bez powodu jest ona mieniona Perłą Karaibów. Wzdłuż jej plaż ciągną się czarowne plaże, uznawane za jedne z najcudowniejszych na globie, w głębi lądu natomiast czekają na turystów szczyty górskie oraz ładne wodospady.

Dopełnieniem naturalnego piękna kraju jest długa i przebogata historia, jaką możemy odkryć odwiedzając stare miasta, zabytkowe fortece albo karaibskie osady.
na wesele

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dominikana jest drugim co do wielkości krajem na Morzu Karaibskim, zajmującym w przybliżeniu 2/3 powierzchni Haiti.Jezioro Białe domki (kliknij tu)To najstarszy kraj obu Ameryk. Została odkryta przez Krzysztofa Kolumba w 1492 r. Każdy znajdzie w tym miejscu dla siebie idealną formę wypoczynku. Możesz cieszyć się odpoczynkiem na rajskich wybrzeżach, zagrać w golfa na najpiękniejszych polach golfowych czy też ponurkować, admirując ciekawy podwodny świat. Na północy państwa w regionie Puerto Plata turyści mają okazję przejechać się starą kolejką do Mount Isabel del Torres i zobaczyć, w jaki sposób wytwarza się rum. Dalej na wschód znajduje się Półwysep Samana, gdzie czas mija jakby leniwiej a plaże są mniej uczęszczane. Wschodni kraniec wyspy to Punta Cana z pięknymi plażami ciągnącymi się od Bavaro aż do Uvero Alto. Tu znajdują się nie jedynie komfortowe hotele, ale również bezmiar klubów, restauracyjek jak też straganów.

Południe olśni Podróżników rejonem La Romana, uwielbianym przez rodzimych mieszkańców. Pomyśleć, iż całe to bogactwo mieści się w państwie nieomalże siedem razy mniejszym aniżeli Polska! Wyjazdy na wakacje z Niemiec istotnie się opłacają. Dominikana z Niemiec to jest to.
Comments are closed.