Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najbardziej popularne kierunki. Przeczytajcie, dokąd warto się wybrać

Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najbardziej popularne kierunki. Przeczytajcie, dokąd warto się wybrać

Polacy coraz entuzjastyczniej planują wakacje poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się też, iż wzrasta zaciekawienie egzotyczną turystyką.
W tym sezonie najpopularniejsze kierunki to Kuba, Chiny, Emiraty Arabskie i Tajlandia – wybiera je plus minus 58% wyruszających na egzotyczne wczasy.

przejażdzka rowerowa

Autor: Israel_photo_gallery
Źródło: http://www.flickr.com
plaża w Kołobrzegu

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Chiny zyskały na wziętości dzięki niskim cenom zorganizowanych wyjazdów. Przeciętny koszt egzotycznej ekskursji, wynoszący blisko 3700 zł od osoby – jest to jedna z najmniejszych cen, jeśli chodzi o kierunki egzotyczne. Państwo środka to nie tylko porty przeładunkowe albo wielkie miasta. To także ciekawa i barwna cywilizacja, fascynujące dzieła ludzkich dłoni a także niewyobrażalne cuda natury. Najpopularniejsze są wycieczki objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu i podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego – najogromniejszej budowli zbudowanej kiedykolwiek przez człeka, jeden z cudów świata oraz symbol Chin. Drugim popularnym państwem jest Kuba.

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat na analizowany w tym serwisie temat, to kliknij tu, a zapewne Cię one zaciekawią.

Jednym z kluczowych powodów jej popularności jest niższa cena eskapad. Kuba jest najogromniejszą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok dominują tam wysokie temperatury. Jest tam mnóstwo palm kokosowych, dziewiczej przyrody, ciekawych zabytków oraz przecudownych plaż.

Dokąd jeszcze warto pojechać? Nowością w ofercie egzotycznych wycieczek jest duża liczba wyjazdów 3-4 dniowych. Najtańsze będą do Emiratów Arabskich. Laba w Tajlandii lub Kenii to wydatek przynajmniej 3600 zł od osoby. Jednakże przy wyborze tego wariantu odpoczynku okazuje się, że cena nie jest najważniejsza.

Stawiając na wyjazd egzotyczny turyści kierują się przede wszystkim jakością propozycji a także jej oryginalnością. Wpisz w przeglądarkę egzotyka last minute by odnaleźć wczasy (zobacz – wczasy zagraniczne) w dobrej cenie.
Comments are closed.