Lubiane urlopowe zakątki Polaków

Lubiane urlopowe zakątki Polaków

Każdy z utęsknieniem czeka na wakacje, szczególnie gdy roztacza się przed nami wizja wycieczki do innego kraju. Tylko w który zakątek świata się udać? Ostatnimi czasy Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję. Najpopularniejsze regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos oraz Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Grecja

Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Palmę pierwszeństwa wśród wakacyjnych podróży stracił Egipt, który jest w tej chwili na drugim, najchętniej wybieranym miejscem wypoczynku. Miejsce naszych marzeń i snów, które przypomina baśniową krainę? To oczywiście Barcelona.

Jest to miejsce, w którym można się absolutnie zakochać spędzając niezapomniane momenty. Zabytki i niezwykła, oryginalna architektura oczaruje nas na długi czas. Hiszpania to także zapierające dech w piersiach, schludne, szerokie, piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami bulwary i co najważniejsze: ludzie. To dzięki nim przemierzając ulice tego gorącego kraju nasza twarz nie jest pozbawiona uśmiechu.

Przepiękne wybrzeża np.

Jeśli chcesz uzyskać inne materiały na omawiany wątek, to zobacz proponowane www (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php), które mają również dane na podnoszone zagadnienie – wejdź zatem tu.

Costa Brava czy Costa del Sol to zapierające dech w piersiach widoki i pewność niezapomnianych wrażeń.

bazarek w Egipcie

Autor: Jorge Láscar
Źródło: http://www.flickr.com

Kto choć raz odwiedził Wyspy Kanaryjskie, dowiedział się, dlaczego Platon nadał im imię Wysp Szczęścia… Łagodny, wiosenno-letni klimat, cudowne plaże…

Omawiany wątek okazał się dla Ciebie ciekawy? To przejrzyj (http://junga.pl/), że pozostałe portale także zawierają pokrewne informacje, które pochłoną Cię całkowicie.

W samym centrum wyspy ukazuje się naszym oczom główna atrakcja Teneryfy – wulkan Teide. Za pomocą kolejki linowej, jest nam dane dotrzeć na sam szczyt prawie najwyższego wzniesienia w Hiszpanii. Wspaniałą atrakcją dla turystów są odwiedziny w pobliskim parku zoobotanicznym Loro Park. Zebrano tam imponującą ilość zwierząt z wszystkich kontynentów, w tym najbardziej odległych: Antarktydy czy Australii. Niezapomniana przygoda!

W końcu pojęcie tanie latanie nie jest fikcją. Musimy jedynie poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej oferty wakacyjnej, a przekonamy się, że wakacje w obcym kraju nie muszą kosztować wiele więcej od tych nad Bałtykiem. Rezerwacja biletów przez internet, to norma. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce frazę np.: pll lot, tanie latanie, a lada dzień znajdziemy się na piaszczystej plaży Costa del Sol.

Comments are closed.