Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Pośród sieci sklepów odzieżowych jednym z pierwszych rozpoznawanych w Polsce był Top Secret. Marka ta z początku funkcjonowała samodzielnie. Obecnie w placówkach o tej nazwie do nabycia są ubrania również odmiennych marek posiadanych przez spółkę zarządzająca Top Secret. Jest to między innymi marka Troll. Sieć ta udostępnia niezwykle rozległą ofertę, w której dominuje odzież damska i męska. Oferowane są również różnorodne dodatki. W ostatnim czasie wyroby Top Secret stały się znacznie chętniej wybierane niż dotychczas. Kolekcja okryć wierzchnich nie jest bardzo bogata, jednak niektóre produkty zasługują na uwagę.

Okrycia wierzchnie dla mężczyzn
Dla panów marka udostępnia między innymi kilka modeli okryć zimowych. Są to kurtki grube i puchowe. Występują również długie ciepłe płaszcze z grubej tkaniny. Mają one wygląd bardziej klasyczny, można je zestawić na przykład z garniturem lub innym wizytowym ubiorem. Oferta na wiosnę to okrycia wierzchnie w większości z nieprzemakalnych materiałów, w różnych, zazwyczaj ciemnych kolorach. Część z nich wyposażona jest w kaptury. Kolejny rodzaj kurtek, który można nazwać młodzieżowym, to modele wzorzyste. Najczęściej spotykanym z możliwych motywów jest czarno-biała szachownica. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz u dołu.

Autor: Goldwin

Okrycia wierzchnie damskie
Oferta dla kobiet również nie jest bardzo szeroka. W minionym sezonie zimowym przeważały długie, ocieplane pikowane okrycia ściągane w talii. Modele te także stanowiły większą część zimowej oferty w Top Secret. Kurtki Top Secret dla kobiet to w większości wspomniane wyżej płaszcze. Oferowane są różne rodzaje pikowania. Posiadają zazwyczaj w kaptury z futrem. Cechą, odróżniającą płaszcze tej marki od pozostałych podobnych jest różnorodność kolorów. Okrycia te dostępne są w takich kolorach, jakich nie widuje się w innych punktach sprzedaży. Oferta na wiosnę to z kolei w większości niedługie kurtki z różnorodnych taknin, które również miewają nietypowe barwy. Występują także kurtki skórzane z ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z występujących motywów są wielobarwne kwiaty.
również – idź tutaj

Comments are closed.