Wszyscy miłośnicy sportów, które odbywają się na zewnątrz, są zwolennicy firmy The North Face

Wszyscy miłośnicy sportów, które odbywają się na zewnątrz, są zwolennicy firmy The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze lub biegamy niezależnie od pogody, to z pewnością wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to odpowiednie ciuchy. Kurtka w tym przypadku jest najistotniejsza, ponieważ musi chronić przed warunkami atmosferycznymi.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla tych, którzy pasjonują się sportem na świeżym powietrzu, istotne jest to, żeby kurtka ochraniała przed wiatrem oraz deszczem. Jednocześnie powinna być na tyle komfortowa, że zajmując się sportem, nie spocimy się zbytnio. Istotne zatem, by była to kurtka przewiewna, ale jednocześnie nie przepuszczająca deszczu. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są zabezpieczone najwyższej klasy membraną. Mają wysuniętą stójkę, by nie było nam zimno w szyję. W dużej części modeli mają również wyciągany kaptur. Są idealnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i kobiecej.

Zaciekawił Cię taki tekst? Zobacz i sprawdź grecja last minute z niemiec teraz, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie również będzie równie ciekawe.

Ciekawe są również odcienie. Mamy możliwość zamówić rzecz jasna klasyczną, czarną kurtkę, ale firma wypuszcza tyle projektów z fantastycznymi kolorami, że aż żal się nie dać namówić na coś o mocnych barwach. Wiele fasonów posiada także podpinkę, którą możemy nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło choćby podczas wypraw w Sudety. Możemy ją również nosić osobno – tak jak polar.

Kurtki The North Face posiadają także otwory wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na najlepszą cyrkulację powietrza. Wszystkie modele posiadają także pojemne kieszenie, żeby pomieścić w nich bez problemu dokumenty oraz klucze.
Comments are closed.