try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Spodenki militarne - a więc, spodnie nie tylko dla służb mundurowych

Każdziutki z nas w pewnym okresie swojego egzystencji interesował się choć przez chwila tematami militarnymi - niezależnie, czy też bywa się kobietą, czy chłopakiem - a nawet i jeśli nie interesowało nas to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzór w typowy sposób wojskowy, który to przezywamy wzorkiem "Moro", a który to występuje w obecnej chwili wewnątrz różnych odcieniach nie wyłącznie zieleni, ale i innych połączonych wraz z sobą kolorków.


ubrania - portret
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com


Dlatego właśnie sporo osób z nas pragnie choć troszkę poczuć się "wojskowym", stąd dostęp do ubrań, które dadzą naszym osobom tego rodzaju uczucie...
Buty na zimę
Autor: Leen Peeters
Źródło: http://www.flickr.com


Ubrania o tematyce militarnej to temat dosyć szeroki, dlatego dziś skoncentrujemy się tylko na jednej części wspomnianej garderoby, czyli dokładnie na spodenkach. Spodnie militarne, często nazywane również spodenkami wojskowymi - dzielimy na spodnie wraz z wzorem, a także te bez wzorku. Najsilniej chyba znaną nazwa spodni wojskowych są bojówki, które - w podobny sposób jak reszta tego rodzaju spodenek - mogą kosztować nawet od obszaru stu złotych (zwykle jednak ta cena jest już po naliczeniu promocji), mając możliwość sięgnąć nawet i ceny 1000 złotych, w uzależnieniu od sklepiku oraz producenta tych konkretnych spodni. Jak prosto się domyśleć, spodnie (zobacz koniecznie) militarne występują zarówno w opcji męskiej, jak i damskiej - chociaż jak łatwo się zorientować, spodnie militarne dla kobiet występują nadal w trochę mniejszych ilościach aniżeli te męskie.


Co oczywiste znajdziemy też tego rodzaju spodnie przeznaczone dla dzieciaków - szczególnie mężczyzn - jednak wyróżniają się one często dodatkowymi akcentami, które to tworzą z nich "coś bardziej dużo", co przyciąga wzrok dziecka.