Stylizacja militarna – nie jest dla delikatnych kobiet

Stylizacja militarna – nie jest dla delikatnych kobiet

Kiedy wymyślasz dla siebie nową stylizację, nie tylko dobierasz kolory czy kroje, ale również chcesz podkreślić swój charakter. Pragniesz, by ubiór perfekcyjnie oddawał to, jaką osobą jesteś i byś potrafiła w swojej stylizacji zwyczajnie mieć dobre samopoczucie. Nie zawsze znalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Zwłaszcza wtedy, gdy skrywasz silny temperament.

żołnierze

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście w świecie mody jest taki styl, który umożliwi Ci uzewnętrznienie siły charakteru. To styl wojskowy. Chcesz na niego postawić? Z pewnością opłaca się chociaż spróbować. Oto parę powodów. Po pierwsze, styl wojskowy prezentuje się szczególnie atrakcyjnie. Właściwie dobrany strój jest w stanie perfekcyjnie podkreślić mocne strony Twojej linii ciała. Oczywiście styl ten jest tylko aluzją do rzeczywistych elementów wyposażenia wojskowego.

Mundur ma w końcu przede wszystkim znaczenie praktyczne, a strona wizualna jest tu jedynie jako dodatek. Jednak stylizacja nie opiera się przecież na tym, aby władać na siebie całkowity ubiór wraz z uzbrojeniem żołnierza. Chodząc codziennie w klasycznych żołnierskich ciuchach sprawiałabyś raczej zabawne wrażenie. Jeśli chcesz wymyślić udaną stylizację, powinnaś wybrać ubrania, które jedynie przypominają wojskowe.

mali żołnierze

Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com

Powinien to być właściwy krój albo kolorystyka, np. charakterystyczne barwy moro.Kolejna mocna strona, jaką niewątpliwie ma styl wojskowy, to sposobność na zabłyśnięcie w szarym tłumie. Nie jest to bardzo popularny styl, a każdy element który kojarzy się z militariami z pewnością natychmiast zwróci uwagę ludzi na ulicy. Wzbudzi również zachwyt Twoich znajomych. Elementy wojskowe jesteś w stanie bez problemu zestawiać z dużą liczbą elementów tradycyjnej garderoby. Do tego jest to rodzaj ubioru, z którego jesteś w stanie korzystać o dowolnej porze roku.

Comments are closed.