try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę

Damska torebka to jest coś, co chyba niejednego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, damski nieporządek, w jakim bez problemu odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najmocniej zaś mężczyzn przeraża, gdy ich partnerka prosi, ażeby coś wydobyć z torebki… No tak, lecz jak tu się połapać? Bądźmy jednak neutralni i przyznajmy, iż w jednej torebce jest bardziej czysto i porządnie, w drugiej bezwzględny chaos. Mawia się, iż wygląd torebki i jej zawartość najlepiej opisują jej posiadaczkę. A jak jest naprawdę?


torebka
Autor: pandzior.pl
Źródło: pandzior.pl
Nie ma na to łatwej odpowiedzi, bo nikt jeszcze nie (serwis www) przeprowadził takich badań, nawet niezawodni amerykańscy badacze, którzy przebadali już chyba każdego człowieka, każdą grupę i każdą rzecz. Zresztą, jakby mogło prezentować się takie badanie? Dobieramy losowo jakąś grupę kobiet z torebkami, badamy ich charakter, pytamy przyjaciół o ich główne cechy, a później zestawiamy te wszystkie wyniki razem i je analizujemy? To prawdopodobnie jedyna możliwość, lecz kto by się tym zajął? Nie (przejdź do strony) ma ochotników.


Być może przerasta to facetów badaczy, którzy nie chcą popaść w kłopoty, z drugiej strony nie chcą badaćtego panie, bo jaki jest powód? Może nie dostrzegają problemu? Z obserwacji zwykłego mężczyzny wychodzi, że faktycznie, gdy wspomni się kobiecie o torebce jako o równoległej, nieznanej rzeczywistości, ta zareaguje ona zaskoczeniem albo nawet wzburzeniem. I nie istnieją tu żadne szczególne wyjątki, reagują tak właścicielki torebki skórzanej i torebki sportowej, wytwornej i tej bardziej
torebka
Autor: Ballin
Źródło: Ballin
powszedniej, takiej na każdy dzień, nie na żadną specjalną okazję (jakie torebki są na topie).

Właściwie nie do końca jest jasne, dlaczego to tak drażliwy temat. Z jednej strony mamy faceta, który nie potrafi wczuć się w rolę kobiety, nie ogarnia także jej przyzwyczajeń, jej chodzenia po sklepach, jej zmiany nastrojów, więc nie potrafi się dogadać również z jej torebką. Z drugiej natomiast strony mamy kobietę, która broni swojej podmiotowości własnych przyzwyczajeń, nie znosi być wyśmiewana, a ponadto uważa typowego gościa za niezbyt rozgarniętego osobnika. No bo jak można nie dostrzec, jaka to śliczna torebka, a zamiast tego przyczepiać się do drobnego nieporządku w środku? To tak samo, jak przeciętny facet nie widzi zmiany w uczesaniu czy w ubraniu. Ignorant, i tyle - poznaj tutaj na shushu.pl.