Jak przygotować się na urlop z potomkiem nad morzem?

Jak przygotować się na urlop z potomkiem nad morzem?

Przewidujesz pierwsze familijne wakacje nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej jechać z latoroślą, by urlop był przyjemnym wspomnieniem tak dla ciebie, jak też dla niego?

niechorze noclegi

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Przeczytaj poniższą wskazówkę. Dowiesz się z niej co brać pod uwagę przewidując wczasy nad morzem oraz jak uprzyjemnić sobie Pobyt, kiedy już tam będziesz. Ekskursja da rezultat oraz nie utrudzi Was za bardzo, gdy uważnie wybierzesz miejsce urlopu. Jeśli jedziesz z bobasem, wybieraj raczej nasze zachodnie wybrzeże czy też otoczenia Zatoki Gdańskiej i Mierzei Wiślanej. Klimat tu jest łagodniejszy, zaś wiatry słabsze. Przedszkolak może odpoczywać na środkowym wybrzeżu, w ostrzejszym klimacie. Jeżeli postawisz na Niechorze noclegi zarezerwuj odpowiednio wcześniej.
Azja

Autor: Chris Waits
Źródło: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj ważny jest typ plaży – z niemowlęciem nie jedź na klify (przykładowo do Jastrzębiej Góry). Eskapada na taką plażę (a zwłaszcza wniesienie z powrotem wózka) jest katorgą.

Jeżeli prezentowany wpis Cię zainteresował, to śmiało kliknij tu oraz sprawdź, co przeczytasz w najnowszym wpisie. On też jest godny zainteresowania.

Dla starszego malucha poszukaj plaży piaszczystej i szerokiej. Wybieraj miejscowości nad samym morzem, prędzej dojdziecie na plażę. Jeśli wyjazd ma wzmocnić malucha, musi trwać co najmniej miesiąc. Zestaw obowiązkowy na plażę to cieniutka, bawełniana bluzeczka z krótkimi rękawkami, czapeczka z daszkiem (bądź kapelusz), krem z dużym filtrem a także parasol od słońca. Gdy już będziecie na plaży, ulokuj się niedaleko innej rodziny z dziećmi.

Jest spora szansa na to, iż maluchy będą się razem bawić, natomiast Ty chwilkę odsapniesz. Ale miej na względzie, że to Ty odpowiadasz za swe dziecko, jego zachowanie jak też bezpieczeństwo, zaś oczy musisz mieć naokoło głowy.
Comments are closed.